آخرین مدل ها خط ۷۰۰، طرح ۱۲۰۰ خط و فرش فیروزه ای می باشد


فرش ماشینی ۷۰۰ خط یکی از پرطرفدارترین فرش های ماشینی در بین خانواده های ایرانی است و معمولا فروش آن بسیار بیشتر از تراکم فرش های ماشینی است.

همانطور که احتمالا می دانید فرش ماشینی در انواع شانه ها و تراکم ها موجود است. فرش های ماشینی موجود در بازار معمولا دارای تراکم ۱۵۰۰ شانه، ۱۲۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه می باشند. فرش ۷۰۰ خط ضخامت بالا و مقرون به صرفه است.

در این مقاله به بررسی فرش ۷۰۰ شانه می پردازیم و آن ها را از نظر زیبایی، دوام و متریال به کار رفته در نظر می گیریم. پس اگر تصمیم به ساخت این فرش دارید با ما همراه باشید.

تراکم و شانه در فرش ماشینی چقدر است؟

ابتدا تعداد و تراکم شانه های فرش ماشینی را به شما معرفی می کنیم و سپس به معرفی ۷۰۰ فرش شانه می پردازیم.

شانه تعداد گره های بسته شده در هر متر فرش ماشینی است. مثلاً در فرش ۷۰۰ خط تعداد گره ها در این سانتی متر باید ۷۰ گره باشد.

بنابراین هر چه تراکم فرش بیشتر باشد و شانه بیشتری داشته باشد فرش استحکام و دوام بیشتری دارد. در عین حال تراکم فرش بیشتر می شود و با شانه زدن فرش بافت ظریف تری پیدا می کند و از ضخامت آن کاسته می شود.

ویژگی های فرش ۷۰۰ خط

به عنوان یک قاعده، یک فرش ۷۰۰ خط واقعی دارای تراکم مقطع ۷۰۰ و تراکم طولی ۲۵۵۰ است. این فرش ها بسیار مقرون به صرفه هستند. همچنین طرح این نوع فرش نسبت به نسل قبل تغییرات زیادی داشته و بسیار زیبا و پرطرفدار شده است. همچنین در ساختار خود از طرح های مدرن و کلاسیک استفاده می کند که برای هر سلیقه ای مناسب است.

قیمت فرش ۷۰۰ رج بسیار مقرون به صرفه تر از فرش ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ است. اگرچه طراحی این فرش ها بسیار شیک تر و زیباتر است، اما فرش ۷۰۰ خط نیز بسیار زیبا و جذاب است و می تواند دکوراسیون منزل شما را به کلی تغییر دهد.

سیم فرش ماشینی ۷۰۰ خط

نرمی و استحکام فرش به نخ و نخ استفاده شده در فرش بستگی دارد. ۷۰۰ رج فرش معمولاً از انواع نخ های مصنوعی و پلی استر بافته می شود. اما به خاطر داشته باشید که بهترین نخ در ساختار فرش ماشینی، نخ مصنوعی است. نخ های پلی استر نیز بسیار نرم و زیبا هستند، اما ماندگاری آنها کمتر از فرش های مصنوعی است.

ضخامت فرش ۷۰۰ شانه بیش از ۱۲۰۰ شانه

هر چه شانه و تراکم در فرش بیشتر باشد، فرش ظریف تر و زیباتر می شود، البته ضخامت آن کمتر می شود.
بنابراین فرش ۷۰۰ خط ضخیم تر و نرم تر از فرش ۱۲۰۰ خط است. ارتفاع خواب طول سیم هر گره است که در فرش ۷۰۰ رج حدود ۹-۱۰ میلی متر است. افزایش ضخامت فرش باعث نرمی فرش هفتصد شانه می شود.

ساختار مدل ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۷۰۰ شانه می باشد

یکی از سوالات متداول مشتریان بهترین مارک فرش ماشینی چیست؟ داشتن اطلاعات بالا به خرید بهتر شما کمک می کند. اما زیبایی نقشه در خرید فرش بسیار مهم است.

پیش از این ۷۰۰ ردیف فرش فقط در سبک های سنتی و کلاسیک موجود بود. اما اکنون شرکت های پیشرو گام های بلندی برداشته اند و مدل های جدیدی از فرش های ۷۰۰ خطی را معرفی کرده اند که از نظر زیبایی و زیبایی با ۱۲۰۰ ردیف فرش بسیار شیک هستند و انتخاب را برای مشتریان آسان می کنند.

فرش شاه پسند با این تغییرات فرش ماشینی یکی از بهترین تولیدکنندگان فرش ماشینی می باشد و مشتریان محترم می توانند مدل های جدید فرش ۷۰۰ رجی شاه پسند را خریداری کنند.

این نوع فرش ها برای فرش پذیرایی و اتاق خواب مناسب هستند. تنوع رنگ یکی دیگر از ویژگی های فرش ۷۰۰ خط است که امکان تلفیق آن با تزئینات مختلف را فراهم می کند و البته قیمت فرش ۱۲۰۰ خط نسبت به قیمت فرش ۷۰۰ خط برای مصرف کنندگان مناسب تر است.

شاه دوست است. معتبرترین برند فرش ماشینی

فروشگاه فرش ایرانی تصمیم دارد به مشتریان خود در خرید بهترین فرش ها با بودجه و قیمت مناسب کمک کند. پیشنهاد خرید فرش شهت پسند ۷۰۰ از فرش ایرانی است.

مشتری گرامی اگر قصد خرید بهترین فرش را دارید می توانید با مراجعه به سایت فرش ایران فرش مورد نظر خود را خریداری کنید.

همچنین می توانید عکس و فیلم تمامی محصولات را در اینستاگرام فرش ایران به آدرس irancarpet.original مشاهده کنید و با شماره تلفن ۰۹۱۲۵۳۴۷۵۹۶ سفارش خود را ثبت کنید.