آروان ابر پنجمین مناسبت ابر استفاده را برگزار می تنبل


پنجمین مناسبت ابر استفاده آروان در ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ برای بینندگان ایرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارجی برگزار تبدیل می شود.

اینستاگرام Camapress را برای ورود سریعتر به مهمترین اطلاعات بازار فناوری داده ها دنبال کنید. اجتناب کرده اند جانب همین جا وارد.

به گزارش کماپرس، تجربه بر ابرها رویدادی سالانه توسط آروان ابر در بخش فناوری ابری است کدام ممکن است در آن اجتناب کرده اند بروزترین tp-date را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیک ترین محصولات ابری همراه با عصر جدید محصولات ابری آروان افشا می تنبل؛ پنجمین مناسبت ابر استفاده کدام ممکن است قبلاً برای مارس ۱۴۰۰ این سیستم ریزی شده بود، {به دلیل} افزایش کرونا به بیست و هشت آوریل ۱۴۰۱ منتقل شد. آروان کلود تصور به فینال فناوری های ابری، محصولات، ارائه دهندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستاوردهای ابری را در پنجمین مناسبت Cloud Ride راه اندازی شد تنبل.

در مناسبت ۲۸ فروردین استفاده ابرها، محصولات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه دهندگان جدید این گروه برای ادغام کردن جامعه dishing out محتوا، سرور ابری، فضای ابری، پلتفرم ویدیویی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کانتینر ابری برای این گروه افشا شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنیادی برای حاضر همکاری ابری آروان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکای تجاری حاضر شد. اجتناب کرده اند تولید دیگری این سیستم های این مجموعه در پنجمین مناسبت شخصی می توان به سازماندهی امکانات داده ابری را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این امتیاز تک رقمی سوپرآروان نسبت به سایر گروه های عظیم سرزنده در بخش فناوری روی زمین ردیابی کرد.

پنجمین مناسبت ابر استفاده آروان هر دو RTC22 تصور به همراه خود همکاری موسسه مالی پاسارگارد، فناپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پی پد همراه خود حضور مدیران مسئله نمایندگی ها، استارت آپ ها، نمایندگی های تحت وب، مدیران فنی، متخصصان ابر، بهبود دهندگان، این سیستم نویسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر علاقمندان به این بخش برگزار شود. . اتفاق میافتد؛ ضمناً این مراسم به صورت خشمگین اجتناب کرده اند مکان ابر آروان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جامعه اینترنتی آرپا در اپلیکیشن پیپاد ساعت ۱۷:۳۰ روز ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ منتشر شده احتمالاً خواهد بود.

سخنرانان این مراسم عبارتند اجتناب کرده اند: پویا پیرحسینلو، احمدرضا ملاپور، ثمین زهدانی، الیا عمومی، حمید رستمی، صابر مسغری، محمد عرفان شمسی، هستی شهرظفر، کیوان جامه عظیم، مریم همونی، پارسا یوسفی، یزدان را انتخاب کنید و انتخاب کنید رزاقی زاده.

ابر آروان شناخته شده به عنوان حاضر دهنده ارائه دهندگان شیک ایرانی در امتحان شده {است تا} در درجه جهانی بدرخشد. در چهارمین مناسبت سوارکاری سال قبلی، آروان کلود مشکل های پیش روی این مجموعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم های آتی آن را فاش کرد.

درمورد : ابر عرفان

برای ورود سریعتر: