آغاز عملیات احداث پل غیرهمسطح تقاطع پمپ بنزین شهر کاشان – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر حسن بخشنده، وی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: مراسم احداث پل غیرهمسطح تقاطع برگزار شد. پمپ بنزین و بلوار شیخ ها کتاب پرفروش کاشان به عنوان یکی از مهمترین پروژه ها و پروژه های زیربنایی شهرستان با حضور مسئولین و مدیران دارالمومنین کاشان، فرماندار ویژه، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیر پروژه ساماندهی شد. و مسئولان شهری

وی خاطرنشان کرد: قرارگاه حاتم الانبیا در دو فاز در حال اجرای این طرح است.پ) وی گفت: در فاز اول اجرا برای رفع مشکل اصلی این نقطه حادثه خیز، احداث پل حدود ۴۸۰۰ متر مربع در تقاطع اصلی تقاطع از جمله نبش شهیدان بارفروش در نظر گرفته شده است.

شهردار کاشان خاطرنشان کرد: در مرحله دوم اجرای الزامات طرح تفصیلی امکان دسترسی به سمت چپ راه آهن، کلیه ترددهای چپ و راست از جمله روگذرهای راه آهن و رابط های دسترسی فراهم می شود. طبق برنامه مصوب اجرا می شود.

وی با اشاره به مشکلات ترافیکی و تصادفات متعدد رانندگی در حین اجرای این طرح خاطرنشان کرد: رفع گره ترافیکی خیابان شهید برفروش (ملاسدره) تقاطع خیابان ساحل و دسترسی ایمن و آسان از جاده. از مرکز شهر تا ایستگاه قطار، بزرگراه در جاده کمربندی شرق کاشان برای اطمینان از عملکرد، خروج در تقاطع و تفکیک ترافیک محلی، حذف نقطه حادثه خیز، بهبود ایمنی ترافیک و ارتباط با مکان های شرق . ریل گذاری طبق طرح جامع و طرح تفصیلی و غیره از اهداف این پروژه می باشد.

بوهسنده امنی با اشاره به اینکه اجرای پروژه های کلان و زیربنایی در شهر یکی از روش های اصلی مدیریت شهری امروز است خاطرنشان کرد: این اقدام می تواند مدیریت شهری آینده از مشکلات امروز شهرداری کاشان باشد. در سال های گذشته، دولت شهر فاقد چشم انداز بود. پس انداز

وی در این خصوص توضیح داد: البته این رویکرد پاسخگویی به مطالبات سایر شهروندان است و پروژه هایی در سطوح مختلف شروع به اجرا کرده است و برخی همچنان خواستار پروژه های کوچک در مناطق پنج گانه خواهند بود. در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.