آموزش تابستانی آیلتس در شیراز


رهبران مهاجرت و گردشگری افرادی را دوست دارند، به خصوص در شهرهای توریستی مانند شیراز که تقویت مهارت های زبانی و یادگیری زبان انگلیسی را ضروری می دانند. در این راستا شیراز و سایر شهرهای توریستی باید اجازه شرکت در کلاس های آیلتس و یا شرکت در آزمون های مهمی مانند آیلتس و تافل را داشته باشند. دانش‌آموزان باید بدانند که بسیاری از سازمان‌های بدون مجوز به دنبال کسب درآمد بیشتر، شرکت در آموزش‌های متقلبانه یا غیر سنتی و ارتکاب کلاهبرداری هستند.

به گزارش کاماپرس، کلاس آیلتس شیراز در موسسه پارسا یکی از کلاس های روز els می باشد. شیرازی هایی که می خواهند برای مهاجرت و کسب درآمد در این کلاس ها ثبت نام کنند باید مشخصات دوره آیلتس شیراز در موسسه پارسا را ​​بدانند. اولین توصیه برای کسانی که می خواهند در آزمون آیلتس شرکت کنند این است که تنها به مهارت های زبان خود تکیه نکنند. متقاضیان با مراکز آموزشی معتبر مانند موسسه پارسا تماس حاصل نمایند. البته خدمات منحصر به فرد موسسه پارسا فقط در اختیار زبان آموزان شیرازی می باشد و این زبان آموزان می توانند به راحتی از روش های آموزش آیلتس این مجموعه برای آماده شدن برای اهداف خاص استفاده کنند.

آموزش آیلتس - Camapress

مراقب کلاهبرداران باشید!

شاید عده ای ناآگاه بر این باور باشند که بدون شرکت در این کلاس ها می توان مدرک آیلتس تایید شده را خریداری کرد! اما در پاسخ به این سوال باید توجه داشت که سایت های مرجع داخلی و خارجی به راحتی گواهینامه های جعلی آیلتس را تشخیص می دهند. در نتیجه کسانی که مایل به اخذ مدرک آیلتس هستند حداقل ۱۰ سال با هدف خود فاصله خواهند داشت و نمی توانند به خارج از کشور سفر کنند و موفقیت ضعیفی در صحنه بین المللی خواهند داشت. بنابراین، شرکت در آزمون رسمی آیلتس که داوطلبان باید دانش و آمادگی لازم را داشته باشند، جایگزینی ندارد. از این پس تمامی متقاضیان به خصوص شیرازی ها باید به دنبال کلاس های در سطح جهانی و در سطح مناسب برای شرکت در آزمون آیلتس با آمادگی کامل باشند. مجموعه پارسا آموزش مناسب با اساتید مجرب و جدیدترین تکنیک ها را تضمین می کند.

مزایای موسسه پارسا چیست؟

این مجموعه همواره در تلاش است تا دروسی که مطابق با آزمون آیلتس اخذ شده است را به روز کند. از آنجایی که آزمون آیلتس در هر کلاس به روز می شود، داوطلبی اگر این کلاس را در نظر نگیرد موفق نخواهد شد. اما کلاس آیلتس شیراز در موسسه پارسا همواره به این مهم توجه دارد.

تمرکز کلاس آیلتس شیراز کاهش بار مالی زبان آموزان در مجموعه پارسا و یادگیری مباحث مهم در زمانی کوتاه و راحت است. بسیاری از سازمان ها در شیراز و سایر نقاط کشور که مدعی رقابت با مجموعه پارسا هستند دوره های آیلتس را به دو دسته پیش آیلتس و آیلتس تقسیم می کنند. این نه تنها آموزش را طولانی می کند، بلکه بار مالی زیادی را بر دوش داوطلبان وارد می کند. بر اساس این نمرات، گروه پارسا اقدام به آموزش آیلتس شیراز به صورت یک دوره فشرده و کامل شامل ۳۰ درس کرد.، حداکثر فرصت های یادگیری را برای متقاضیان فراهم کنید.

آموزش آیلتس در شیراز با فرمت جدید

موسسه پارسا روش جدیدی را برای آموزش آیلتس در شیراز انتخاب کرده است. در اصل، این مجموعه از جدیدترین تکنیک های دنیا برای بهبود مهارت های زبانی افراد و آماده سازی آنها برای کسب امتیاز خوب در آزمون هایی مانند آیلتس استفاده می کند. موسسه پارسا نمره آیلتس دانش آموزان را تضمین نمی کند زیرا ممکن است تمرکز آنها در روز آزمون مشکل داشته باشد. اما متقاضیان ELS با گذراندن دوره های آیلتس از صفر تا صد در این گروه، می توانند آموزش های تخصصی را از اساتید مجرب گذرانده و در کمتر از چهار ماه مهارت کافی برای کسب ۷ امتیاز را کسب کنند. کسانی که می خواهند در این دوره شرکت کنند نیازی به گذراندن دوره قبلی آیلتس ندارند.

در ابتدای این دوره گرامر آیلتس به صورت بسیار ساده و واضح همراه با توانایی نوشتن، خواندن، صحبت کردن و گوش دادن آموزش داده می شود. این دوره تمامی مهارت های آیلتس آیلتس عمومی و آکادمیک را پوشش می دهد. همانطور که در بالا ذکر شد روش تدریس آیلتس شیراز، ELS منحصر به این مجموعه است و برای کاربران در آمازون در دسترس نیست.

هر یک از این دوره های شیراز آیلتس یک ساعت و ۳۰ دقیقه با دو استاد و دو دوره ۴۵ دقیقه ای مداوم است. معلمان در این کلاس ها با توجه به مهارت های حرفه ای آیلتس انتخاب می شوند، بنابراین کلاس موثرترین خواهد بود. کسانی که می خواهند در این دوره ها شرکت کنند لازم نیست زبان آن را بدانند. کسانی که دانش اولیه زبان را دارند و در آزمون مهارت شرکت نکرده اند، واجد شرایط شرکت در این دوره ها هستند.

درباره موسسه آموزش زبان فارسی

آکامی زبان پارسا در سال ۱۳۸۰ به منظور ارتقای سطح علوم اجتماعی در زمینه زبان های خارجی تاسیس شد. مرکز این مجموعه در شیراز، استان فارس واقع شده است. این موسسه کلاس های متنوعی را به زبان های آلمانی، انگلیسی، فرانسوی و زبان برای متقاضیان برگزار می کند. در حال حاضر علاقه مندان به زبان انگلیسی مقیم شیراز برای دوره جدید آیلتس شیراز آمادگی کامل دارند و می توانند در آزمون های مربوطه شرکت کنند.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: آموزشگاه زبان فارسی

برای دسترسی سریعتر: