آموزش دقیق؛ راه های کسب درآمد بالا


یادگیری پیچیدگی های ماشین ها و یادگیری این مهارت می تواند سود و درآمد بالایی برای افراد به همراه داشته باشد. زیرا امروزه دیتیلینگ خودرو بسیار محبوب است و افراد بیشتری نسبت به قبل از خدمات دیتیلینگ استفاده می کنند.

برای به روز رسانی سریع تر در مورد داغ ترین اخبار در بازار لوازم جانبی خودرو، اینستاگرام Kamapress را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کاماپرس، دوره جزئیات خودرو به معنای یادگیری اصول تمیز کردن عمیق و جامع خودرو است که ظاهر آن را مانند روزهای اول شاداب و براق می کند. یک دلال (کسی که ماشین می‌شوید) در صورت مهارت کافی می‌تواند از این شغل درآمد بالایی کسب کند. چرا که مردم اغلب برای خودروی خود به یک فروشنده حرفه ای نیاز دارند.

دیتیلینگ خودرو چیست و چه مراحلی دارد؟

سرویس جامعی که در قالب شستشوی عمیق و زیباسازی بدنه و فضای داخلی خودرو انجام می شود دیتیلینگ خودرو نام دارد. دیتیلینگ به بازسازی، صافکاری و احیای رنگ بدنه و داخلی کابین اشاره دارد. بنابراین این یک کارواش معمولی نیست. این فرآیند با کمک ابزار خاصی انجام می شود که زیبایی خودرو را دو چندان کرده و در عین حال آسیبی به خودرو وارد نمی کند. به همین دلیل است که کیفیت بالای تجهیزات دقیق بسیار مهم است. تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر خودرو شامل موارد زیر است:

  • انواع دستگاه پولیش روتاری، اوربیتال و برید
  • انواع کمپرسورهای بی صدا
  • انواع بشقاب
  • کارواش دستی و بخار
  • انواع خشک کن وکیوم و مادون قرمز
  • ضخامت سنج رنگ

آموزش دقیق

جزئیات خودرو در دو مرحله داخلی و خارجی انجام می شود. دکوراسیون داخلی به استفاده از تکنیک هایی برای تمیز کردن فضای داخلی کابین اشاره دارد. بخارشوی، جاروبرقی و غیره روش کار در این مرحله کاملا به نوع فضای داخلی خودرو بستگی دارد. دکوراسیون بیرونی به معنای زیباسازی و بهسازی بدنه خودرو است. در این مرحله دیلیتر خراش ها و خراش های سطحی را که به مرور زمان بر روی بدنه خودرو ایجاد شده است از بین می برد. با این کار خودرو می درخشد و می درخشد.

آموزش پیشرفته و ورود به دنیای شگفت انگیز جزئیات خودرو

در دوره های آموزشی پیشرفته تمامی دروس از صفر تا صد به متقاضیان آموزش داده می شود. هیچ محدودیتی برای ورود کارآموزان به این تجارت وجود ندارد. در ابتدا، این افراد ممکن است کار خود را به عنوان یک سازمان سیار یا فروشگاهی شروع کنند. با گذراندن دوره آموزشی جزئیات، افراد می توانند وارد دنیای شگفت انگیز جزئیات خودکار شوند و به یک فروشنده حرفه ای با درآمد بالا تبدیل شوند.

یکی از بهترین دوره های تعمیر خودرو در گنجی برای علاقه مندان. گنجی پاشا همواره از جدیدترین متدهای روز دنیا استفاده می کند و کارآموزان را آموزش می دهد. و با پشتیبانی تخصصی کارآموز تا پایان کار مورد حمایت قرار می گیرد. علاوه بر این، کارآموزان با تمام ابزارهایی که برای شروع کار نیاز دارند، ارائه می شوند. همچنین کارآموزان می توانند برای راه اندازی کسب و کار خود تجهیزات را با تخفیف بسیار ویژه خریداری کنند.

در زیر لیست قیمت برخی از تجهیزات تعمیر خودرو در گنج آورده شده است.

آموزش دقیق

انتهای پیام/

مربوط به: گنج را پراکنده کنید

برای دسترسی سریعتر: