آیا بازار سهام در ۲۵ تیر ۱۴۰۱ مجدداً افزایش می یابد؟


شاخص کل بورس اوراق بهادار امروز با ۱۳ هزار و ۵۹ واحد کاهش نسبت به سه روز گذشته به رقم حداکثر یک میلیون و ۵۲۰ هزار و ۳۳۴ واحد رسید. شاخص هم وزن امروز نسبت به چهارشنبه گذشته با ۳۶۶ واحد افزایش به رقم ۴۲۲ هزار و ۶۵۹ واحد رسید.

اینستاگرام Camapress را دنبال کنید تا اخبار بورس را سریعتر دریافت کنید. از جانب پایان شامل شدن.

به گزارش کاماپرس، امروز شخصیت های «خانواده»، «فولاد» و «میدکو» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. کل گردش مالی بورس به ۷ هزار و ۷۷۱ میلیارد تومان کاهش یافت. امروز ارزش خالص واگذاری مالکیت قانونی به بازار واقعی بار دیگر منفی است و ۳۰۵ میلیارد تن پول واقعی از این بخش خارج شده است. بیشترین نقدینگی امروز مربوط به سهام پالایشگاه شپنا اصفهان بود. پس از آن نمادهای «فولاد» و «خانواده» بیشترین خروج پول واقعی را به ثبت رساندند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

کاویان عبداللهی، تحلیلگر بورس در گفت وگو با تجارت نیوز، گفت: در حال حاضر چشم انداز معاملات مثبت است و به همین دلیل احتمال مثبت شدن بورس در فردا وجود دارد. عبداللهی گفت: برخی از کارخانه ها به طور غیرمستقیم بر این موضوع تأثیر می گذارند و برخی دیگر مستقیماً بر توافق برجام و پیامدهای آن تأثیر می گذارند. اما این توافق تاثیر مثبتی بر روند کلی بازار سهام خواهد داشت.

اطلاعات کلی:

با نمادهای امروزی آشنا شوید

توسن همانطور که در نمودار اول بورس مشاهده می شود علامت تجاری شرکت توسعه نرم افزار نگین می باشد. در حال حاضر ارزش بازار نماد توسان ۴.۲۹۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون است. سرمایه گذاران تک وستا فناوری، سهامی خاص، مدیران فناوری فردا ایران، سهامی خاص و شرکت سهامی خاص فناوری رسام پایا سهامداران عمده توسان هستند.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: بازار سهامسهام

برای دسترسی سریعتر: