آیا ثبات نرخ دلار ادامه دارد؟


نرخ دلار آمریکا در آخرین روز هفته جاری بدون تغییر به پایان رسید. در حال حاضر دلار آمریکا در بازار آزاد با نرخ ۳۵۰۰۰ جهنمی خرید و فروش می شود. با این حال نرخ دلار آمریکا در بازار امروز با ۰.۹۳ درصد کاهش نسبت به روز گذشته به ۳۲ هزار تومان رسید.

برای اطلاع از اخبار سریعتر بازار فارکس اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپرس، سود بازار هم از چاله بیرون آمده و حالا به نظر می رسد با افزایش قیمت دلار منتظر شرایط بازگشت به بازار هستند. در گذشته دلالان تلاش کردند تا سقف ۳۵ هزار و ۲۰۰ تومانی را بشکنند اما این اتفاق نیفتاد و همین امر منجر به کاهش فعالیت کارگزاری شد. فعلا بازیگران ارز در حالت تعلیق هستند و منتظر شروع فصل زمستان هستند. گاوها بر این باورند که با افزایش تقاضای واقعی برای دلار و ورود خریداران جدید در فصل سرما، ارز محبوب حتی بیشتر افزایش خواهد یافت.

اخبار مرتبط را بخوانید:

آیا دلار آمریکا دوباره افزایش می یابد؟

به گفته گروه های دیگر بازار ارز، معامله گران منتظر خبرهای مربوط به کنفرانس حقوق بشر سازمان ملل هستند. این گروه بر این باور است که نتایج این نشست بر فضای بازار تاثیر گذاشته و زمینه را برای افزایش قیمت دلار آمریکا فراهم می کند. در هر صورت، از نقطه نظر فنی، بعید است که نرخ دلار در صورت سرگردانی به زیر محدوده ۳۵۲۰۰ بیشتر از این افزایش یابد.

امروز پوند و یورو دوباره افزایش یافتند. در حال حاضر پوند استرلینگ با ۴۷۶ تومان افزایش نسبت به روز گذشته به مرز ۴۲۲۸۳ تومان رسیده است. قیمت یورو نسبت به دیروز با ۳۷۱ تومان افزایش به ۳۶ هزار و ۴۸۴ تومان رسید.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: