آیا فلزات گرانبها سقوط می کنند/ سکه به ۱۴ میلیون چان می رسد؟


امروز نرخ طلا و سکه دوباره کاهش یافت. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نسبت به دو روز گذشته ۵ هزار و ۶۰۰ تومان کاهش یافت و به یک میلیون و ۳۷۹ هزار و ۴۰۰ رسید. همچنین قیمت سکه نیز با ۰.۱ درصد کاهش نسبت به پنجشنبه گذشته برابر با ۱۵ میلیون و ۵۳ هزار تومان معامله شد.

برای اطلاع از اخبار داغ بازار طلا و سکه، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش پایگاه خبری کامپرس، قیمت اونس امروز پشتوانه بازار داخلی طلا و سکه نیست. قیمت هر اونس امروز نسبت به دیروز با ۶.۵۹ درصد کاهش به مرز ۱۶۹۵ دلار رسید. به گفته کارشناسان، طلا در کوتاه مدت تحت فشار فروش قرار خواهد گرفت و انتظار می رود در این مدت حمایت های لازم را پیدا کند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

معامله گران سکه معتقدند قیمت این فلز گرانبها تنها با افزایش قیمت دلار افزایش می یابد. اگر قیمت سکه بالای ۱۵ میلیون یا ۲۰۰ هزار تومان باشد، فرصت خرید بیشتر از این فلز گرانبها فراهم می شود و صرافی های زیادی وارد بازار می شوند.

مبادله سکه بین دو طرف!

در حال حاضر قیمت نیم سکه نسبت به دو روز گذشته ۰.۶ درصد کاهش داشته و به مرز بالای ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت ربع سکه با ۰.۹۵ کاهش نسبت به پنجشنبه گذشته، بین ۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است. قیمت سکه گرمی نسبت به دو روز گذشته بیش از ۴۰ میلیون تن کاهش یافت و ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تن معامله شد.

با نگاهی به وضعیت نرخ سکه در هفته گذشته مشخص می شود که قیمت این فلز گرانبها به راحتی نمی تواند از کانال ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی عبور کند. همچنین به گفته کارشناسان کاهش ارزش سکه کار آسانی نیست و با قضاوت بر اساس قیمت این فلز گرانبها، روند کاهش قیمت مشاهده نمی شود.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: