آیا قیمت اتریوم به میزان قابل توجهی افزایش می یابد؟ / مهر ۱۴۰۱ قیمت دوم


طی روز گذشته، اتریوم افزایش قیمت را تجربه کرده و به بالاترین حد خود رسیده است. قیمت اتریوم نسبت به روز گذشته ۱۶ دلار افزایش یافت و اکنون به ۱۳۲۱ دلار رسیده است. ارز اتریوم هفته گذشته خریداری شد و اکنون ۹.۶۵ درصد کاهش یافته است.

برای به‌روزرسانی‌های سریع‌تر در مورد داغ‌ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتال، اینستاگرام فشرده‌سازی را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کاماپرس، بر اساس تحلیل کلاسیک، اتریوم اکنون دارای مقاومت پیشرو در ۱۳۳۷ دلار است. اگر از این محدودیت قیمت فراتر رود، ارز دیجیتال به ۱۳۵۳ دلار افزایش می یابد. در حال حاضر، قیمت اتریوم در مقایسه با یک هفته یا حتی یک ماه قبل به طور قابل توجهی کاهش یافته است. به گفته فعالان، عوامل متعددی مانند افزایش نرخ بهره، فروش گسترده اتریوم توسط ماینرها و برداشت هوشمند پول از صندوق های سرمایه گذاری، فشار قابل توجهی بر قیمت اتریوم پس از انتقال شبکه وارد کرد. بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کردند که پس از انقراض، قیمت اتر روند بهتری را نشان می دهد و منجر به افزایش در کل بازار ارزهای دیجیتال می شود.

اخبار مرتبط را بخوانید:

در حال حاضر، گاوهای بازار اتریوم به طور مداوم در تلاش هستند تا با حرکتی قوی، قیمت این ارز دیجیتال را به بالاترین حد ۱۴۰۰ دلار برسانند. اگر این اتفاق بیفتد، قیمت اتریوم احتمالا به میانگین متحرک ۲۰ روزه خود خواهد رسید. اما اگر قیمت کمتر از میانگین متحرک ۲۰ روزه باشد، به این معنی است که احساسات بازار همچنان وجود دارد و معامله گران با افزایش قیمت، فروش خواهند داشت. این حرکت می تواند قیمت اتریوم را تا مرز هزار دلار کاهش دهد.

در سایت کیف پول من، ارزهای دیجیتال را با استانداردهای کامل خریداری کنید

اگر از قیمت آتی اتریوم اطلاع دارید و می خواهید این ارز دیجیتال را معامله کنید، بهتر است از وب سایت کیف پول من دیدن کنید. سایت کیف پول من یکی از اولین سیستم های ذخیره ارز دیجیتال در ایران است و استاندارد جدیدی از خدمات ذخیره سازی و خرید ارزهای دیجیتال الکترونیکی را برای تمامی افراد واجد شرایط آماده کرده است. این سایت با ارائه بستری امن برای معامله انواع ارزهای رمزنگاری شده با سرعت بالا در سفارش و تراکنش، توانسته رضایت بیشتر مشتریان را جلب کند.

خرید اتریوم یا سایر ارزهای دیجیتال از این سایت آسان است. بیش از ۱۵۰۰ ارز وجود دارد که مردم می توانند در این سایت خرید و فروش کنند.

انتهای پیام

مربوط به: کیف پول من

برای دسترسی سریعتر: