آیا می توانید سلامت خود را آزادانه از بین ببرید اما برای درمان خود محدودیت های زیادی دارید؟ : تغذیه


شما می توانید هر اندازه که می خواهید کک بنوشید ، غذای ناخواسته بخورید ، هر چقدر که می خواهید ، هر چقدر که می خواهید سیگار بکشید ، تا می خواهید الکل بنوشید ، تا سلامتی شما از بین برود. همه این موارد از نظر علمی ثابت شده است که سالانه میلیون ها نفر را می کشد ، اما برای خرید آنها نیازی به تجویز پزشک ندارید.

اما شما می خواهید داروها ، مکمل ها یا داروهای طبیعی بخرید و حتی پس از آنکه در مورد خطرات احتمالی (حداقل در مقایسه با همه موارد قبل) به شما اطلاعات زیادی داده شد ، مقامات این کار را بسیار دشوار کرده و برای همه مانعی ایجاد کرده اند ، از نسخه تا ممنوعیت کامل.

من به زودی IBS شدید بعد از آنتی بیوتیک ها داشتم ، خیلی چیزها را امتحان کردم ، هیچ چیز کمک نکرد ، من می خواستم کرم درمانی را امتحان کنم (با مسئولیت خودم) و یک منبع تأیید شده از FDA (همان آژانس که فروش کک را رایگان می کند) پیدا نکردم. من کاملاً می دانم چه چیزی می خواهم بخرم. من می خواهم FMT را امتحان کنم و هیچ پزشکی وجود ندارد که نسخه ای را برای من امضا کند ، بنابراین من باید به کشور دیگری بروم تا آن را بخرم و در گمرک توضیح دهم که برای استفاده شخصی من است و آنها به من اجازه دادند تا آن را به کشور خود حمل کنم. اما مطمئن نیستم که آنها درست عمل می کنند ، مانند کسانی که اشتباه می کنند ، حتی اگر من فقط سعی می کنم خودم را درمان کنم !!

من نمی فهمم چگونه به این مرحله رسیدیم که می توانید به راحتی به زندگی خود پایان دهید ، اما فقط مقررات و موانع قانونی را برای درمان خود پیدا کنید ، نه تنها در ایالات متحده بلکه تقریباً در هر نقطه از غرب. چگونه می توان این کار را انجام داد؟

دیدگاهتان را بنویسید