ابراز اولویت ۴ ملت ecu اجتناب کرده اند حوادث در امروز مسجد الاقصی


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، آلمان، فرانسه، ایتالیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپانیا در امروز (جمعه) در ادعا ای مشترک با بیرون محکومیت تجاوزات اجزا رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی، اولویت شخصی را {در این} زمینه ابراز کردند.

به گزارش الجزیره، ملت ها در ادعا ای آرزو کرد احترام به وضعیت کنونی اداره اماکن مقدس در شهر بیت المقدس شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر امتحان شده های {انجام شده} برای آرام کردن اوضاع را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل ۲ ملت تاکید کردند. راه رفع.

این ۴ ملت علاوه بر این اولویت شخصی را اجتناب کرده اند نبرد های در امروز در شرق بیت المقدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدتر کردن خشونت ها ابراز کردند.

این مقام پوشش خارجی اتحادیه اروپا نیز با صدور ادعا ای بر لزوم بالا دادن به فشار ها میان فلسطینی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید صهیونیست ها در کرانه باختری را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدس اشغالی تاکید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است با اولویت از حداکثر خشونت های جدیدترین را دنبال می تنبل.

اتحادیه اروپا علاوه بر این بر لزوم احترام به وضعیت حال مقر مقدس در اورشلیم تاکید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است همکاری امنیتی بین تل آویو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تشکیلات خودگردان فلسطین {در این} زمینه فوق العاده ضروری است.

قدس اشغالی به طور قابل توجهی مسجد الاقصی در امروز (جمعه) شاهد شدیدترین نبرد ها در یک واحد سال قبلی بین نمازگزاران فلسطینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجزا رژیم صهیونیستی بود به منظور که نیروهای اشغالگر مشابه با رمضان سال قبلی به میدان مسجد الاقصی یورش بردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلسطینی ها را سرکوب کردند. .

پلیس اشغالگر در ادعا‌ای فلسطینی‌هایی را کدام ممکن است برای اقامه نماز به مسجد الاقصی آمده بودند، “مزاحمت” خواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است حدود ۳۰۰ نفر اجتناب کرده اند آنها را دستگیر کرده است.

وقایع در امروز در مسجد القصی پاسخ های فشرده ای را روی زمین اسلام برانگیخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه های فلسطینی مشابه با حماس را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهاد اسلامی با امکانات پاسخ دادند.

انتهای پیام
این را برای صفحه اول راهنمایی دهید