اجاره روزانه پژو ۲۰۶ بدون راننده ۲۲ مرداد ۱۴۰۱


اجاره ماشین یکی از بهترین گزینه ها برای یک تعطیلات و سفر راحت و راحت است. چه یک ماشین معمولی مانند پژو ۲۰۶ کرایه کنید یا یک ماشین لوکس، می توانید از یک ماشین لوکس و شیک برای سفرهای کوتاه، مهمانی ها، عروسی ها یا حتی جلسات کاری استفاده کنید.

اینستاگرام Kamapress را برای به‌روزرسانی سریع‌تر داغ‌ترین اخبار بازار خودرو دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپپرس، اجاره خودرو برای افرادی که به طور موقت خودرو خود را در تعمیرگاه رها کرده اند و یا خودروی خود را به تازگی فروخته اند و علاوه بر سفر و تعطیلات نیاز به تهیه موقت خودرو دارند، گزینه بسیار مناسبی است. اجاره خودرو پژو ۲۰۶ یکی از خودروهای پرطرفدار است; زیرا برای اکثر موقعیت ها مناسب است و مقرون به صرفه است.

شرایط و ضوابط اجاره پژو ۲۰۶ بدون راننده

اجاره خودرو پژو ۲۰۶ در تهران یکی از مقرون به صرفه ترین خودروها نسبت به سایر خودروهای ایرانی است. پژو ۲۰۶ در دو تیپ ۲ و ۵ قابل اجاره است که بسته به نوع و مدل قیمت تا حدودی متغیر است.

اجاره پژو ۲۰۶ فقط بدون راننده برای حداقل ۳ روز. خودروهای اجاره ای مجاز به سفر تا ۳۰۰ کیلومتر در روز هستند و برای اجاره خودرو باید حداقل ۲۰ سال سن داشته باشند. همچنین برای استفاده بیش از حداکثر کیلومتر از خودرو باید هزینه اضافی پرداخت کنید.

اجاره بیمه پژو ۲۰۶

اجاره پژو ۲۰۶ در تهران و شهرستان ها شامل بیمه تمام بدنه، بیمه سرقت خودرو و بیمه خسارت بدون عیب می باشد. از دیگر مزایای اجاره این خودرو می توان به بیمه سرنشینان خودرو و امداد جاده ای رایگان در کمتر از ۴۵ دقیقه اشاره کرد.

قیمت اجاره روزانه پژو ۲۰۶ بدون راننده

حداقل مدت اجاره پژو ۲۰۶ ۳ روز است و برای کرایه خودرو ۳-۶ روزه باید روزانه ۶۲۵۰۰۰ تومان بپردازید. این قیمت برای ۷-۲۰ روز به ۶۱۵۰۰۰ تومان و برای بیش از ۲۰ روز به ۵۹۵۰۰۰ تومان کاهش می یابد.

کماپرس بیشتر در مورد نرخ اجاره روزانه سایر خودروهای موجود برای اجاره ۳ تا ۶ روزه از سعادت رنت در شهرهای مختلف تحقیق کرد.

انتهای پیام

مربوط به: اجاره مانع

برای دسترسی سریعتر: