اجاره ۵ روزه آریزو در تهران با راننده و بدون راننده + جزئیات


در سال های اخیر خدمات اجاره خودرو به دلیل افزایش قیمت خودرو گسترش یافته است. به این ترتیب بسیاری از افراد می توانند خودروهایی مانند آریزو ۵ و … را برای جلسات کاری مهم، عروسی، اسکورت مهمانان خارجی و سایر خودروهای لوکس اجاره کنند.

اینستاگرام Kamapress را برای به‌روزرسانی سریع‌تر داغ‌ترین اخبار بازار خودرو دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپپرس، با توجه به پیشرفت سریع کسب و کار اجاره خودرو، بسیاری از افرادی که در شرایط عادی امکان خرید خودروی لوکس را ندارند، می توانند به راحتی برای مدتی موقت و با حداقل هزینه برای انجام برخی کارها و موقعیت های مهم صاحب خودرو شوند. اجاره خودروی لوکس آریزو ۵ با امکانات گسترده و چشم اندازهای زیبا، انتخابی ایده آل در این موارد محسوب می شود. در زیر شرایط و ضوابط اجاره Arizo 5 آمده است.

چرا یک چری آریزو ۵ اجاره کنیم؟

اگر به دنبال ظاهری لوکس، شیک و لوازم ضروری، از جمله اجاره ماشین عروسی زیبا با قیمت مقرون به صرفه هستید. Arizo 5 چری انتخاب خوبی برای شماست. جدا از ظاهر زیبا، این خودرو با طیف وسیعی از آپشن ها مانند صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی، دریچه های هوا و سیستم چندرسانه ای نیز عرضه می شود. همچنین استفاده از تودوزی چرمی در فضای داخلی این خودرو ظاهری لوکس به آن بخشیده است.

شرایط اجاره Cherry Arizzo 5

اجاره چری آریزو ۵ مدل ۱۴۰۰ شیک، جذاب و همه کاره در مجموعه سعادت رنت می تواند به سادگی مراجعه به وب سایت و تکمیل مدارک باشد. حداقل مدت اجاره Chery Arizzo 5 3 روز است. علاوه بر این، استفاده از Arizo 5 بدون راننده مشمول محدودیت مسافت پیموده شده است و مسافت پیموده شده اضافی جداگانه محاسبه می شود.

اجاره چری آریزو با ۵ راننده

Arizo 5 را می توان با راننده اجاره کرد. می تواند برای عروسی، دفتر و کارهای شخصی استفاده شود. یکی از مزایای اجاره ماشین با راننده این است که نیازی به کاغذبازی نیست. ضمناً در این صورت تمامی مسئولیت های خودرو با راننده معین به شما محول می شود.

اجاره چری آریزو ۵ چقدر است؟

اجاره چری آریزو ۵ برای حداقل مدت ۳-۶ روز روزانه ۱ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان می باشد. این مبلغ شامل تخفیف های هفتگی و ماهانه اجاره می شود. بنابراین اجاره آریزو ۵ در تهران برای ۶ تا ۲۰ روز روزانه یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و برای بیش از ۲۰ روز روزانه یک میلیون و ۹۰ هزار تومان محاسبه می شود.

در هر صورت، اگر تصمیم دارید ماشینی با قیمت پایین یا حتی لوکس تر اجاره کنید، قیمت اجاره روزانه سایر خودروها در زیر آمده است.

انتهای پیام

مربوط به: اجاره مانع

برای دسترسی سریعتر: