اجرای طرح پاکسازی پارک های مهستان جدید – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانسرهنگ علی سلیمانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: همزمان با هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر، طرح ارتقای حمایت اجتماعی در پارک ها و تفرجگاه های سطح شهر را برای رفاه و رضایتمندی شهروندان اجرا کرده ایم. شهر جدید ساویبولا

وی گفت: هدف از این طرح ایجاد نظم و امنیت اجتماعی پایدار در استراحتگاه ها و ایجاد آرامش و آرامش برای شهروندان و خانواده ها است.

فرمانده انتظامی ساویبولا گفت: این طرح ها با توجه به اقدامات انجام شده در جهت افزایش احساس امنیت مردم و پیش بینی های لازم در نقاط مختلف شهر اجرا خواهد شد.

سرهنگ سلیمانی گفت: پلیس ساوجبلا با توجه به گرم شدن هوا و حضور مردم در ییلاقات با پوشش فضای تفریحی در تلاش است تا آرامش لازم را فراهم کند.

وی گفت: از دیگر اهداف این طرح مبارزه و برخورد با متخلفان به هنجارهای اجتماعی است که خوشبختانه با تلاش نیروهای انتظامی این موضوع به درستی و به درستی اجرا می شود. “

این مقام انتظامی تاکید کرد: تلاش پلیس و علاقه مندان به جدیت و دوچندان شدن طرح ارتقای امنیت ادامه خواهد داشت. گیر بیشترین تسهیلات در طول سال، یادآور شد: برای موفقیت آیز با اجرای این طرح ها، شهروندان باید به توصیه ها و هشدارهای پلیس در مورد پیشگیری از جرم توجه کافی داشته باشند، بر عملیات پلیس نظارت داشته باشند و به پرسنل اجرای قانون در حفظ امنیت منظم کمک کنند.

فرمانده پلیس ساویبولا در پایان گفت: این طرح رضایت و رضایت مردم را به همراه خواهد داشت. داگا وی ادامه داد: شهروندان باید برای ارتقای امنیت هر چه بیشتر با پلیس همکاری کنند، بنابراین شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف و تخلف سریعا مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند. او گفت.