اخذ مجوز استاندارد شهربازی دریاچه مصنوعی گنبدکاووس


به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، محسن خسروی امروز در جمع خبرنگاران در گلستان اظهار داشت: مجری مجموعه شهربازی. وارنا دریاچه مصنوعی گنبدکاووس برای چهار دستگاه خود مجوز استاندارد را از سازمان ملی استاندارد ایران دریافت کرده است.

وی گفت: مجوز تجهیزات شهربازی یکسال اعتبار دارد لذا بهره بردار مرکز تفریحیوارنا » دریاچه مصنوعی گنبد کاووس با رعایت شرایط نصب و محدودیت استفاده می تواند به مدت یک سال به ساکنان گنبد خدمات رسانی کند.

رئیس اداره استاندارد شهرستان گنبدکاووس در خصوص قایق پدالی گفت: در حال حاضر فعالیت بدون مجوز استاندارد غیرقانونی است و شهر نیاز به اخذ مجوز استاندارد یا معرفی اپراتور رسمی دارد، اداره استاندارد و در غیر این صورت اداره استاندارد. باید راه اندازی شود.” مهر.

وی افزود: آخرین بازرسی از اسباب بازی های هفت پارک گنبدکاووس توسط اداره استاندارد گنبدکاووس نشان می دهد که استانداردسازی و نوسازی تجهیزات نسبت به سال های گذشته بسیار مثبت بوده و شهرستان در استانداردسازی پارک ها به خوبی انجام می دهد. اما با توجه به به گفته کارشناسان، تجهیزات هنوز خراب است فایل شهرستان گنبد با ارسال فیلم و نامه رسمی به شهرداری کاووس در اسرع وقت نسبت به رفع نواقص و گزارشات مربوطه به اداره استاندارد اقدام کند.

خسروی گفت: با شروع فصل تابستان بسیاری از خانواده ها به طور فزاینده ای از امکانات تفریحی و وسایل بازی و همچنین استاندارد اجباری وسایل بازی به شماره ۸۹۸۷ استفاده می کنند.برادرانمالکان و شهرداری ها باید در ارسال کد استاندارد ۱۰ رقمی برای نگهداری تجهیزات، علامت گذاری استاندارد روی تجهیزات یا مجوز استاندارد یک واحد تولیدی دقت بیشتری داشته باشند. فهرست ۱۰۰۰۱۵۱۷ یا مرجع کتبی دیگر برای اطمینان از هماهنگی بین واحد تولید و شرکت کنترل استاندارد در مرحله مونتاژ.

وی با بیان اینکه تعداد مدیران کنترل کیفیت در منطقه استاندارد گنبدکاووس در حال افزایش است گفت: ۱۶۰ مدیر کنترل کیفیت (QC) دارای گواهینامه سازمان ملی استاندارد ایران کیفیت محصولات را در استان های گنبدکاووس و شرق گلستان کنترل می کنند. خدمات استانداردهای اجباری

رئیس اداره استاندارد شرق گلستان تاکید کرد: ثبت روزانه، هفتگی و ماهانه گزارش های کنترل های داخلی و روند کیفیت محصولات یکی از مهمترین محورهای ارزیابی این مدیران است.

وی گفت: ظرفیت سازی این مدیران نقش مهمی در ارتقای کیفیت محصولات و خدمات مطابق با استانداردها خواهد داشت.

خسروی از آغاز فرآیند انتخاب مدیر نمونه (CM) خبر داد و افزود: فرآیند ارزیابی مدیران کنترل کیفیت آغاز شده و مدیران منتخب همزمان با بیست و سوم روز جهانی استاندارد است. اکتبر ۱۴۰۱ و هفته استاندارد معرفی شده اند.

پایان پیام / ۲۳۰۷
آن را در صفحه اول پیشنهاد دهید