اریک ترامپ: ما فیلمی از FBI در حال تحقیق در مورد عمارت Mare Lago داریم


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، اریک ترامپ، پسر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، پس از حمله ماموران اف‌بی‌آی به عمارت «ماره لاگو» گفت: آمریکای خواب‌آلود اکنون در حال جوشش است.

او در مصاحبه ای با فاکس نیوز گفت که کارکنان عمارت درخواست ماموران برای خاموش کردن دوربین های مداربسته در حین تفتیش و تحقیق از خانه ترامپ را رد کردند و گفت: “ما همه نوارهایی را داریم که FBI انجام داده است.” جستجو کردن.”

گوینده فاکس نیوز پرسید؟ شما فیلم های نظارتی دارید، درست است؟ آیا شما اجازه ارسال این مطلب را دارید؟

اریک ترامپ پاسخ داد: قطعا. در زمان مناسب (ما منتشر خواهیم کرد).

وی همچنین خاطرنشان کرد که ماموران FBI از ما خواستند دوربین های خود را خاموش کنیم اما کارمندان ما نپذیرفتند.

پسر ترامپ همچنان مدعی است که نظرسنجی‌های پدرم در نتیجه این حمله بیش از حد بوده است.

هفته گذشته، ماموران FBI به عمارت ترامپ در فلوریدا یورش بردند و چندین جعبه اسناد را ضبط کردند. چند روز بعد، مطبوعات آمریکایی گزارش دادند که رئیس جمهور سابق آمریکا پس از ترک کاخ سفید، تعداد زیادی اسناد محرمانه از جمله اسناد مربوط به سلاح های هسته ای را به خانه برده است.

ترامپ با محکوم کردن اقدامات اف‌بی‌آی، از وزارت دادگستری آمریکا خواسته است تا حکم بازرسی خانه‌اش را صادر کند. او همچنین خواستار بازگرداندن مدارک شد.

اقدامات FBI خشم حامیان ترامپ را برانگیخته است و آنها به شدت از FBI و وزارت دادگستری انتقاد کرده اند. حامیان ترامپ می گویند که تحقیقات با انگیزه سیاسی انجام شده است.

به گفته منابع خبری، تهدیدات علیه ماموران FBI در روزهای اخیر افزایش یافته است. چند روز پیش مردی هنگام تلاش برای ورود به ساختمان FBI مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

انتهای پیام
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید