از ۱۱ مرداد ۱۴۰۱، شاخص کل بورس به آرامی در حال پیشرفت است


شاخص کل بورس با ۲۴۱۲ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به ۱۴۳۰۱۸۰ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۲۲۴ واحد افزایش نسبت به دیروز به ۳۸۰ هزار و ۵۸۷ واحد رسید.

برای اطلاع از اخبار داغ بازار سهام، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش آژانس کماپرس، کل معاملات امروز بورس به ۱۵ هزار و ۱ میلیارد تومان رسید. نمادهای «پرس»، «وامادان» و «تاپیکو» بیشترین تاثیر را در رشد شاخص بورس امروز داشتند. امروز، ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به املاک در بازار دوباره منفی شده است و ۱۹۸ میلیارد تن پول واقعی از این بخش خارج شده است. بیشترین ورود پول واقعی مربوط به سهام پالایش نفت بندرعباس «شبندر» بود. پس از آن نمادهای هاگستر و وپارس بزرگترین خروجی پول واقعی بودند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

به گفته کارشناسان، وضعیت بورس همچنان نامتعادل است و این بخش روزهای سختی را سپری می کند. در حال حاضر ریسک های سیستمی منجر به کاهش شاخص های بورس شده است. سهامداران نسبت به بورس احساس مثبتی ندارند و نقدینگی را وارد این بخش نمی کنند. گروهی از تحلیلگران معتقدند در صورت عدم وجود ریسک های جدید در بورس، شاخص کل در محدوده فعلی نوسان می کند و تغییر چندانی نخواهد داشت.

اطلاعات کلی:

سامان گستر را در اصفهان ببینید

در بازار دوم بورس، شرکت سامان گستر اصفهان با نماد «سامان» قرار دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم ۲۵۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است. شهرداری اصفهان، شرکت‌های صندوق سرمایه‌گذاری ویژه، مدیریت بازار توسعه بازار تمدن، توسعه فناوری‌های داده‌پردازی، پردازشفام، مهندسی کاوه، بشوو بناساز و چند نفر صاحب سهام عمده سامان گستر اصفهان هستند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودیسامان گستر اصفهان

برای دسترسی سریعتر: