استخوان مرغ ارگانیک چقدر است؟


علیرغم تلاشهای گسترده پیشگیری و مقررات سختگیرانه ، مسمومیت با قلع هنوز در ایالات متحده رخ می دهد. ” مکمل های آیورودا به طور خاص برای زنان باردار ، به عنوان مثال ، از سطح ایمنی تا 4 میلیون درصد فراتر می روند ، و داروهای آیورودا و مسمومیت با قلع را “یک نگرانی ثابت در ایالات متحده” می کند. در واقع ، “فلزات سنگین عمداً به برخی از داروهای آیورودا اضافه می شود” ، اگرچه پزشکان آیورودا اظهار می کنند که این روش نباید نگران باشد زیرا “فرایندهای سم زدایی فلزات سنگین … شامل استفاده از … ادرار گاو” در میان سایر مواد است.

ما حدود نیم قرن است که می دانیم مکمل کلسیم می تواند منبع اضافی آلودگی سرب باشد. تصور می شود آنهایی که از استخوان ساخته شده اند دارای بالاترین میزان سرب هستند ، اما مکمل های معمولی کلسیم ، از جمله تعداد تولید شده توسط مارک های ملی ، نیز آلوده هستند.

از نظر رژیم غذایی ما ، بیشترین عامل مصرف قلع برای نوزادان و شیر کاملاً تصور شده است ، اما بیشترین تمرکز منبع می تواند به بازی وحشی با مهمات حاوی سرب شلیک شود. با این حال ، مشکل ناشی از شکار این است که گلوله های بدون قلع “ظرفیت زخم” یکسانی ندارند. با این حال ، سی تی اسکن کشتارها نشان داد که آنها خسارت زیادی وارد کرده اند. “[ing] گلوله های بدون قلع از نظر اثر کشتن همان گلوله های شکار معمولی هستند ، “حتی در برابر صابون بالستیک ، که ظاهراً چگالی یکسانی برای اندام های حیاتی دارد.

به عنوان مثال ، کارگران یک کارخانه تولید باتری می توانند در معرض نقش های زیادی قرار بگیرند ، اما شماره یک عدم همکاری قرار گرفتن در معرض شلیک اسلحه گرم است. آنها گوشت مملو از سرب نمی خورند ، فقط تمرینات خود را در داخل خانه انجام می دهند. در واقع ، 75 درصد از شلیک های هدف در حال حاضر سطح سرب را در خون خود افزایش داده است ، همانطور که در ویدئوی من در 0222 مشاهده می کنید چگونه سوپ مرغ ارگانیک (آب استخوان) را هدایت کنیم؟به حتی در خارج از منزل ، قلع هوا که در اثر اصطکاک گلوله در برابر بشکه ها یا مواد حاوی سرب آزاد می شود ، می تواند باعث قرار گرفتن در معرض نقش های مهم هم در جامعه و حیات وحش محلی و هم آلودگی خاک شود. سطح سرب در خاک با فاصله پخت بیشتر از آن است که در کنار کارخانه های قلع صنعتی یافت می شود. با این حال ، فراوانی قلع در خاک های شهری ناشی از چندین دهه استفاده از رنگ و بنزین است که باعث نگرانی از باغ های شهری می شود. اگر چه مقدار زیادی سرب خاک به گیاهان بدست نمی آید ، اما می تواند به برگها و ریشه ها بچسبد. این خبر بدی است زیرا حتی محصولات روی تختی که از خاک تمیز استفاده می کنند می توانند در محیط های شهری آلوده شوند ، اما ، خبر خوب این است که تصور می شود ، سرب فقط می تواند شسته شود. مزایای باغبانی و محصولات تازه برای سلامتی “به نظر می رسد در بیشتر سایتها بیشتر از جبران خطرات نیست.”

تخم های جوجه های پشت باغ چطور؟ آنها باید از نظر سرب مورد آزمایش قرار گیرند زیرا برتری برنده می شود داخل بنابراین تخم مرغ ها را نمی توان شست. همانطور که در ساعت 15:22 بعد از ظهر مشاهده می کنید. ویدیو، بیشتر سرب در نهایت در اسکلت پرنده است ، که این سوال را مطرح می کند: وقتی سعی می کنید سوپ مرغ درست کنید چه اتفاقی می افتد؟

ممکن است در افرادی که استخوان های جوش دارند ، “که از طرفداران رژیم پالئولیتیک (یا” پالئو “) استفاده می شود ، تسکین یابد” ، اما مشکل این است که سرب نوروتوکسین است – اما نه فقط یک نوروتوکسین سرب همچنین بر مغز استخوان ، دستگاه گوارش ، کلیه ها ، سیستم گردش خون ، هورمون ها و تولید مثل تأثیر می گذارد. علائم قرار گرفتن در معرض سرب شامل اختلال در شناخت ، کم خونی ، درد شکم ، مشکلات کلیوی ، فشار خون بالا ، سرگیجه ، مشکلات حافظه ، سرگیجه ، ناتوانی جنسی ، افسردگی ، تمرکز ضعیف و بسیاری موارد دیگر است. علاوه بر این ، ما از مطالعات انسانی می دانیم که منجر به انزوا در استخوان می شود. هنگامی که حجم استخوان زیاد است ، به عنوان مثال ، در دوران یائسگی یا بارداری ، سطح سرب در خون افزایش می یابد. با وجود دریافت کافی کلسیم و کاهش مصرف سدیم ، این برآمدگی ها را می توان در دوران بارداری به حداقل رساند. هنگامی که یک فضانورد استخوان خود را در فضا از دست می دهد ، سرب در جریان خون او آزاد می شود. از قضا ، از آنجا که آنها در معرض همه نقش های روی زمین قرار نگرفته اند ، سطح رهبری به طور کلی می تواند پایین بیاید. استخوان برای مکیدن قلع بسیار مناسب است ، می توان آن را در محدوده پخت پاشید تا از رسوب بیشتر قلع به محیط جلوگیری شود.

محققان نگران هستند که جوشاندن استخوان حیوانات مزرعه باعث ایجاد سه نوع آب مرغ ارگانیک می شود – یکی با استخوان ، یکی با گوشت بدون استخوان و سوم با پوست و غضروف بدون استخوان. هر سه آبگوشت از حداکثر دوز مجاز برای سرب فراتر می رود – حتی آنهایی که بدون استخوان تهیه می شوند. به طرز شگفت آوری آبگوشت پوست و غضروف بدترین است و از سطح ایمنی در هر فنجان در حدود 475 درصد فراتر می رود.

غذاهای کلیدی

 • مسمومیت های بزرگ در پزشکی آیورودا و مکمل های کلسیم نه تنها در استخوان ها بلکه یکی از نگرانی ها است.
 • شیر می تواند بیشترین نقش را در مصرف سرب ما در رژیم غذایی داشته باشد ، اما بازی وحشی و قلع آلوده به مهمات می تواند غنی ترین منابع باشد.
 • شلیک اسلحه گرم ، که در تمرینات هدفمند در محدوده داخلی قرار گرفته است ، بالاترین تماس غیر کپی با سرب است.
 • قلع هوا که از شلیک خارج می شود می تواند افراد و حیات وحش را در معرض دید قرار دهد و خاک را آلوده کند و سطح زمین در محدوده شلیک بالاتر از سطح کنار کارخانه سرب صنعتی است.
 • در خاکهای شهری ، بیشتر قلع چندین دهه استفاده از رنگ و بنزین است.
 • تخم های جوجه های حیاط خلوت باید از نظر سرب آزمایش شوند زیرا می توانند وارد تخم مرغ شوند و قابل شستشو نیستند.
 • قلع در استخوان ها جدا شده است و جوشاندن استخوان های حیوانات مزرعه می تواند سرب را در آبگوشت آزاد کند.
 • قلع بیش از حداکثر دوز مجاز در آبگوشت های تهیه شده از استخوان های مرغ ارگانیک ، گوشت مرغ ارگانیک بدون استخوان و پوست مرغ ارگانیک و غضروف بدون استخوان یافت می شود.

آیا فقط کمی دژاوو تجربه کرده اید؟ حدود دو سال پیش ، من یک فیلم درباره همین مطالعه تهیه کردم. سپس ، هنگام تحقیق در مورد مجموعه گسترده خود در مورد رهبری در سال گذشته ، روی کاغذ برگشتم و یک ویدیو برای این پست ایجاد کردم. وقتی فهمیدم که دوبار همان را مطالعه کرده ام ، دوست داشتم ببینم چگونه می توان فیلم های متفاوتی را در یک علم تهیه کرد. می توانید اولین ویدیو را مشاهده کنید آلودگی سربی در آبگوشت استخوانبه

من به ویدئوی خودم زنگ زدم کودکان کالیفرنیا آلوده هستند و به طور کامل با سرب پر شده استبه برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد سرب ، به:

 • چگونه صنعت رنگ با آن پیش رفت
 • سرب در آب آشامیدنی
 • چگونه صنعت گاز هدایت شده آن را حذف می کند
 • سطوح طبیعی خون “طبیعی” می تواند سمی باشد
 • اثرات قرار گرفتن در معرض سطح متوسط ​​در بزرگسالان
 • چگونه سطح سرب را با رژیم غذایی کاهش دهیم: تیامین ، فیبر ، آهن ، چربی ، ناشتا؟
 • چگونه می توانید سطح و رژیم غذایی خود را کاهش دهید: صبحانه ، غلات ، شیر ، توفو؟
 • بهترین غذاها برای مسمومیت با سرب: کلرلا ، گشنیز ، گوجه فرنگی ، مورینگا؟
 • بهترین غذا برای مسمومیت با سرب: سیر
 • آیا ویتامین C به سمیت بدن کمک می کند؟
 • فلفل دلمه ای زرد برای باروری و مسمومیت با سرب؟
 • آلودگی سرب در سس تند
 • افزایش فشار خون در دوران بارداری و یائسگی
 • چرا زنان باردار مکمل کلسیم را برای سطوح پایین سرب مصرف می کنند؟
 • سرب در مکمل های کلسیم
 • آیا ویتامین C به سمیت بدن کمک می کند؟

به رژیم پالئو علاقه دارید؟ این علمی است که من می توانم پیدا کنم:

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوی رایگان من مشترک شوید بفرمایید و ارائه زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید