اطلاعیه ایران در خصوص واگذاری سهام دولت در خودرو و سایپا – خبرگزاری مهر ایران و جهانعلی حدادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جلسه امروز کمیسیون و شوراهای داخلی کشور در مجلس اظهار داشت: تحلیل ایمنی و کیفیت خودرو، آمار تصادفات رانندگی با حضور وزیر صنعت. ، معدن و تجارت، مدیر شرکت ایران خودرو سایپا، رئیس سازمان استاندارد از پلیس بازرسی کرد.

نماینده مردم ساوج بلاگ در شورای اسلامی گفت: وزیر راه و شهرسازی برای از وی برای بررسی وضعیت جاده ها و آمار تصادفات رانندگی دعوت شد، اما در جلسه حاضر نشد.

سخنگوی کمیسیون و شورای داخلی کشور در ادامه به مجلس گفت: سوالات و انتقادات زیادی از سوی نمایندگان درباره دو خودروساز داخلی مطرح شد.

حدادی گفت: نمایندگان نیز به دلیل نارضایتی مردم و افزایش شکایات است. بی خطر آنها به نبود خودروهای ضد سرقت و بی کیفیتی خودروها اشاره کردند. مقرر شد این جلسات با حضور وزیر راه و شهرسازی در جلسه ادامه یابد و خودروسازان گزارشی از برنامه های خود برای افزایش ایمنی خودرو ارائه دهند. سرقت اکنون است.

نماینده مردم ساوجبله در شورای اسلامی گفت: وزیر بی صدا وی گفت که از برنامه های دولت برای واگذاری سهام ایران خودرو و سایپا مطلع شده است.