افزونه دانلود یوتیوب برای کروم بهترین افزونه های گوگل کروم برای دانلود از این پلتفرم


برنامه های افزودنی گوگل کروم؛ ابزارهای محبوب دانلود یوتیوب

بسیاری از کاربرانی که می خواهند ویدیوها را از یوتیوب دانلود کنند، این کار را در برخی از سایت های دانلود ویدیوی یوتیوب انجام می دهند. اما برخی از این افراد به دنبال راهی آسان برای انجام آن هستند و استفاده از افزونه های گوگل کروم گزینه بسیار خوبی است. با استفاده از این افزونه ها می توانید ویدیوهای یوتیوب را مستقیما دانلود کنید. افزونه های مختلفی برای این کار وجود دارد، اما این سوال پیش می آید که کدام یک برای دانلود یوتیوب در کروم بهترین است. در این مقاله بهترین افزونه های گوگل کروم برای دانلود از یوتیوب را معرفی می کنیم و برای بررسی با ما همراه باشید.

در اینجا بهترین افزونه های دانلود یوتیوب برای گوگل کروم آورده شده است

گوگل کروم در واقع یک مرورگر گوگل است که بسیاری از کاربران از آن در تلفن همراه و کامپیوتر خود استفاده می کنند. افزونه های مختلفی برای این مرورگر وب طراحی شده است که جستجو در اینترنت را برای کاربران آسان می کند. شاید جالب باشد بدانید که برخی از افزونه ها و سرویس های گوگل کروم را می توان به صورت آفلاین بدون استفاده از اینترنت استفاده کرد. بسیاری از کاربران از یوتیوب برای پخش ویدیوهای مختلف استفاده می کنند. اما متاسفانه سایت یوتیوب به کاربران اجازه دانلود مستقیم ویدیوها را نمی دهد. بنابراین استفاده از این استخدام کننده ضروری است.

یکی از این واسطه ها سایت های دانلود یوتیوب است که برای دانلود ویدیو از برخی از این سایت ها به نرم افزار تغییر IP نیاز دارید. اما واسطه بهتری برای آن وجود دارد که افزونه YouTube Downloader برای کروم است. با افزودن این افزونه به گوگل کروم، می توانید هر ویدئویی را به راحتی و به صورت آنی دانلود کنید. برای این کار، باید بهترین افزونه ها را برای دانلود از یوتیوب بررسی کنید. برخی از این افزونه ها عبارتند از:

زنگ زدن دانلود کننده ویدیو YTD; یکی از بهترین افزونه های کروم برای دانلود یوتیوب

زنگ زدن دانلود کننده ویدیو YTDیکی از بهترین افزونه ها برای دانلود ویدیوهای یوتیوب از گوگل کروم است. شما به راحتی می توانید ویدیوی مورد نظر خود را از این رابط افزونه جستجو کنید. شما هم می توانید URL برای دانلود آسان ویدیو وارد ویدیو شوید. شایان ذکر است فرمت ویدئو MP4 در سیستم شما دانلود خواهد شد. جالب است بدانید که با این افزونه می توانید ویدیوهای وب سایت هایی غیر از یوتیوب را تماشا کنید Vimeo و سپس BlipTV و آن را دانلود کنید

افزونه YouTube Downloader رایگان; یک افزونه عالی برای دانلود از یوتیوب

افزونه YouTube Downloader رایگان در واقع، این یک افزونه طراحی ساده است که به Google Chrome اضافه شده است. با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی و بدون مشکل با استفاده از تغییر دهنده آی پی فیلم های مورد علاقه خود را دانلود کنید. جالب اینجاست که ویدیوهای دانلود شده با استفاده از این افزونه با همان کیفیت در سیستم شما ذخیره می شوند. اگر به دنبال راهی برای دانلود ویدیوهای یوتیوب هستید که پیچیده یا پیچیده نباشد، این افزونه بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

افزونه را از یوتیوب دانلود کنید دانلود کننده و مبدل یوتیوب جامد در گوگل کروم

کار با پلاگین ها دانلود کننده و مبدل یوتیوب جامد خیلی ساده است. با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی هر نوع ویدیویی را از یوتیوب دانلود کنید. لازم به ذکر است که این افزونه امکان دانلود ویدیو را به شما می دهد AVI، FLV، WMV و سپس MP4 همچنین می توانید هر نوع ویدیویی را که از یوتیوب دانلود می کنید به فایل صوتی تبدیل کرده و با این پسوند در سیستم خود ذخیره کنید.

افزونه دانلود فیلم حرفه ای یوتیوب را برای گوگل کروم دانلود کنید

افزونه دانلود فیلم حرفه ای افزونه دیگری که می توان برای دانلود ویدیوهای یوتیوب به گوگل کروم اضافه کرد. جالب است بدانید که با استفاده از این افزونه به راحتی می توانید ویدیوها را دانلود کنید یا بدون دانلود در لیست پخش ویدیوی خود ذخیره کنید. همچنین می توانید این ویدیوهای ذخیره شده را دانلود و در هارد دیسک خود ذخیره کنید. لازم به ذکر است که این فرمت ویدئویی می باشد MP4 تو می توانی Google Chromecast آن را به تلویزیون یا صفحه اصلی Google خود ارسال کنید. همچنین با استفاده از این افزونه می توانید ویدیوهایی با هر اندازه ای پخش کنید.

دانلود آسان از یوتیوب با افزونه FasTube – یوتیوب سریعتر در گوگل کروم

با افزونه ها FasTube – یوتیوب سریعتر می توانید ویدیو را بدون بارگیری مجدد تماشا کنید. زیرا هر بار که به سایت یوتیوب می روید، باید منتظر بمانید تا ویدیو بارگذاری شود تا بتوانید آن را تماشا کنید. همچنین باید منتظر باشید تا تبلیغات و موارد دیگر بارگذاری شوند. اما با استفاده از این افزونه، فقط می توانید بر روی تصویر کوچک ویدیو کلیک کنید تا آن را مستقیماً در آن صفحه مشاهده کنید. همچنین این افزونه امکان چرخش تصویر ویدیو را به شما می دهد.

دانلود سریع ویدیوی یوتیوب با برنامه های افزودنی دانلود فیلم فلش در کروم

افزونه دانلود فیلم فلش این یک افزونه رایگان برای Google Chrome است که می تواند هر نوع فایل ویدیویی یا صوتی را دانلود کند. این افزونه به شما امکان دانلود ویدیو را می دهد MP4 و سپس حرکت برای تولازم به ذکر است که استفاده از این افزونه بسیار آسان است. باید بدانید که با این افزونه می توانید فایل های تصویری و صوتی را از سایت هایی غیر از یوتیوب دانلود کنید.

زنگ زدن دانلود کننده ویدیو یوتیوب; یک افزونه عالی برای دانلود ویدیو از یوتیوب

کار با پلاگین ها دانلود کننده ویدیو یوتیوب همچنین بسیار آسان است و با کلیک بر روی یک دکمه می توانید هر ویدیویی را از یوتیوب دانلود کنید. جالب است بدانید که با این افزونه می توانید ویدیوهای یوتیوب را تبدیل کنید MP3 دانلود و ذخیره کنید. برای انجام این کار، فقط دکمه را فشار دهید MP3 زیر ویدیو کلیک کنید

پسوند دانلود ویدیو FLVTO; یک افزونه مفید

یک افزونه عالی برای اضافه کردن به Google Chrome برای دانلود ویدیوهای YouTube FLVTO است زیرا کار با این افزونه آسان است و می توان آن را به هر مرورگر دیگری اضافه کرد. با استفاده از این افزونه به راحتی می توانید هر نوع ویدیویی را از یوتیوب دانلود کنید. لازم به ذکر است که در این افزونه گزینه تبدیل به MP3 ویدیویی برای آپلود وجود ندارد MP3 تغییر کرد.

ویدیوهای YouTube را مستقیماً با استفاده از افزونه بارگیری کنید دانلود کننده ویدیو با یک کلیک در کروم

افزونه دانلود کننده ویدیو با یک کلیک این نوع دیگری از افزونه است که می توانید از آن برای دانلود ویدیوها از YouTube استفاده کنید. استفاده از این افزونه آسان است و می توانید هر ویدیویی را که می خواهید به راحتی با یک کلیک دانلود کنید. نصب این افزونه در گوگل کروم نیز بسیار آسان است. به طور کلی، این افزونه به دلیل سهولت استفاده، ابزاری عالی برای دانلود یوتیوب از کروم است.

افزونه iTube YouTube Downloader Chrome

زنگ زدن iTube YouTube Downloader Chrome این یکی از قابل اعتمادترین افزونه های بارگیری YouTube برای کروم است. زیرا با این افزونه می توانید بدون ایجاد مشکل برای مرورگر یا سیستم خود ویدیوها را از یوتیوب دانلود کنید. این افزونه به تمامی مرورگرها اضافه می شود و دانلود به سریع ترین و آسان ترین روش انجام می شود. همچنین می توانید از این افزونه برای دانلود فیلم از سایت های دیگری غیر از یوتیوب استفاده کنید.

ویدیوهای YouTube را به سرعت و به راحتی با افزونه های Google Chrome بارگیری کنید

به طور کلی استفاده از افزونه دانلود یوتیوب در کروم بهترین راه برای دانلود ویدیوها از این وب سایت محسوب می شود. زیرا برای استفاده از این پلاگین ها و دانلود ویدیوها نیازی به نرم افزار تغییر IP ندارید و تنها با چند کلیک می توانید هر ویدیویی را به راحتی دانلود کنید. شما می‌توانید هر یک از این افزونه‌ها را مطابق با نیاز خود به Google Chrome خود اضافه کنید.