اقتصاد را به روش های سنتی تغییر ندهید


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور امشب در مراسم اختتامیه همایش فرصت سرمایه گذاری استان کرمان اظهار داشت: اتاق بازرگانی کار بزرگی انجام داده است. همایش فرصت های سرمایه گذاری استان کرمان با هدف نمایش فرصت های شغلی ملی و ظرفیت های استان برگزار شد.

وی بیان کرد: دنیا در دوره گذار علمی و فناوری قرار دارد و نمی توان با روش های سنتی اقتصاد را چرخاند و در بخش سخت افزاری اقتصاد از مزیت های علم و فناوری در صنعت، معدن، معدن و … تحول و بهره وری

نماینده شورای اسلامی مردم کرمان و راور گفت: سه درصد توسعه کشور باید بهره وری باشد و بدون استفاده از فناوری های نوین نمی توان به آن دست یافت.

زاهدی ادامه داد: پیشرفت باید با فناوری های نوین همراه باشد تا اقتصاد دانش بنیان پدید آید.

بسته ۱۵۰ هزار میلیارد تنی طرح کرمان در اختیار سرمایه گذاران داخلی و خارجی قرار می گیرد

دبیر همایش فرصت های سرمایه گذاری استان کرمان نیز در سخنانی گفت: ۱۵ نشست ویژه در حوزه های مختلف برگزار و ۱۵۰ هزار میلیارد تن پروژه به زبان های فارسی و لاتین برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی آماده کردیم.

نقوی خاطرنشان کرد: استقبال فعالان اقتصادی در همایش فرصت های سرمایه گذاری استان کرمان بسیار خوب و غیرقابل پیش بینی بود و کرمان از امروز آمادگی بیشتری برای ارائه طرح های سرمایه گذاری دارد.

انتهای پیام/۸۰۰۱۹
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید