امیدیان: همه در آبادان گرفتار قدرت صنعت نفت شدند/ نفهمیدم چرا داور پنالتی داد


به گزارش خبرگزاری فارس، تیم های صنعت نفت آبادان و پیکان از ساعت ۱۷ امروز پنجشنبه ۱۴ آبان در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه تهتی به مصاف هم رفتند که با نتیجه یک بر یک به پایان رسید. ۱ مساوی

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از بازی گفت: از حضور در آبادان بسیار خوشحالیم، به مردم آبادان احترام می گذاریم. به نظر من بازی یک طرفه بود، کاملاً در بازی بودیم، توپ اصلاً به هدف اصابت نکرد و دروازه بان ما اصلاً نتوانست سیو کند. پنالتی که اعلام شد بحث برانگیز است و ما واقعاً چیزی نمی فهمیم. در صحنه های اسلوموشن هم چیزی متوجه نشدیم. ما تیمی جوان و کم هزینه هستیم. شاید ما کم هزینه ترین تیم جدول باشیم اما همانطور که می بینید بازی در آبادان خیلی سخت است، آنها گرفتار قدرت آبادان هستند.

امیدیان در ادامه افزود: متأسفانه مثل هفته گذشته ابهاماتی با داوری که نمی گویم تصادفی بود، امروز متوجه نشدیم که پنالتی چه شد. کاش اشتباه میکردم یک چیز دیگر باید گفته می شد. به دلیل شرایط پرواز می خواستیم این بازی را یک روز به تعویق بیندازیم اما نشد، شاید اگر تیم های ملی بزرگ بودند این کار را می کردند اما برای ما این کار را نکردند. به ما احترام نگذار ساعت چهار صبح به آبادان رسیدیم، درخواست دادیم و حتی فدراسیون هم نوشت که این مسابقه حداقل یکی دو ساعت به تعویق بیفتد اما نشد.

ادامه دارد…
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید