انتشار گزارش مالی نهایی سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ ال جی


درآمد سه ماهه این شرکت بالاترین میزان در تاریخ آن بود که نشان دهنده رشد فروش لوازم خانگی و قطعات خودروی ممتاز ال جی است.

کاماپرس به نقل از ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) گزارش می‌دهد که این گروه بالاترین درآمد خود را در سه ماهه دوم سال جاری به ثبت رسانده است که منعکس‌کننده فروش قوی در بازارهای کلیدی لوازم خانگی ال‌جی و رشد تجارت قطعات خودرو ال‌جی در صنعت خودروسازی جهانی است. .

ال‌جی درآمد ۱۹.۵ تریلیون وون کره جنوبی را در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ گزارش کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۵ درصد افزایش داشته است. سود عملیاتی سه ماهه دوم ۷۹۲.۲ میلیارد وون کره جنوبی بود که ۱۲ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشت که دلیل آن چالش های زنجیره تامین و هزینه های لجستیکی بالاتر بود.

با توجه به تاثیر همه گیر و شرایط اقتصادی بر تجارت جهانی، ال جی قصد دارد از سبد تجاری جامع خود برای گسترش فروش خود از محصولات پیشرفته به محصولات تولید انبوه و قطعات خودرو به B2B استفاده کند.

ال‌جی، سازنده لوازم خانگی و تهویه مطبوع، درآمد ۸.۰۷ تریلیون وون کره جنوبی (KRW) در سه ماهه دوم را گزارش کرد. این اولین بار در تاریخ ال جی است که درآمد سه ماهه یک واحد تجاری مستقل از ۸ تریلیون وون کره جنوبی فراتر رفته است. سود عملیاتی این واحد ۴۳۲.۲ میلیارد وون کره جنوبی بود. درآمد ۱۸ درصد نسبت به سه ماهه دوم سال قبل افزایش یافت که عمدتاً به دلیل افزایش فروش دسته‌های جدید مانند لوازم خانگی و محصولات بهداشتی مجهز به فناوری بخار در بازارهای کلیدی در آمریکای شمالی و آمریکای لاتین بود. این واحد تجاری قصد دارد با تقویت رقابت برای محصولات درجه یک و بهبود خطوط تولید انبوه خود به رشد مداوم خود ادامه دهد.

شرکت سرگرمی های خانگی ال جی در سه ماهه دوم ۳.۴۶ تریلیون وون کره جنوبی درآمد در مقایسه با زیان عملیاتی ۱۸.۹ میلیارد وون کره جنوبی ثبت کرد که نشان دهنده افزایش سرمایه گذاری بازاریابی در شرایط سخت بازار است. استراتژی LG Home Entertainment مدیریت موثر هزینه‌های بازاریابی و رشد بخش تلویزیون‌های ممتاز، به‌ویژه در دوره‌های اوج فروش مانند جام جهانی و جشنواره‌ها است.

شرکت LG Auto Parts Solutions فروش ۲.۰۳ تریلیون وون کره جنوبی را در سه ماهه دوم ثبت کرد که ۱۹ درصد نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۲۱ افزایش داشت و این واحد تجاری برای اولین بار سودآور شد. این افزایش قابل توجه در فروش به دلیل مدیریت کارآمد زنجیره تامین ال‌جی و پاسخ عالی به افزایش تقاضای خودروسازان است. این شرکت به ایجاد روابط قوی با خودروسازان جهانی ادامه خواهد داد و در عین حال مدیریت ساختار هزینه قوی را برای افزایش سودآوری حفظ خواهد کرد.

راه حل های تجاری ال جی در سه ماهه دوم درآمد ۱.۵۴ تریلیون وون و سود عملیاتی ۱۴.۳ میلیارد وون را ثبت کرد. درآمد سالانه ۱۹ درصد افزایش یافته است که ناشی از بهبود بخش B2B است. این شرکت قصد دارد با توسعه راه حل های سفارشی تر و گسترش سبد محصولات خود برای اطمینان از رشد پایدار، بیشتر بر بخش B2B تمرکز کند.

فعالیت های متوقف شده: نتایج مالی سه ماهه دوم کسب و کار پنل های خورشیدی ال جی که طبق اعلام قبلی در ماه ژوئن متوقف شد، به عنوان زیان ناشی از فعالیت های متوقف شده در نظر گرفته می شود.

انتهای پیام

مربوط به: ال جی

برای دسترسی سریعتر: