انحراف شاسی بلند جدید تویوتا (فیلم)


نسل سوم تویوتا سکویا کاملاً بازسازی شده است و باید آن را یک شاسی بلند جدید نامید. این شاسی بلند قدرتمند ژاپنی برای کسانی که آرزوی ماجراجویی در دل طبیعت را در سر می پرورانند، انتخابی عالی است و از مناسب ترین تجهیزات برای این منظور استفاده می کند. نسل جدید این خودرو که در سال ۲۰۲۳ عرضه می شود، بسیار مدرن تر از نسل دوم خواهد بود و رقیبی قدرتمند برای شورولت تاهو و فورد اکسپدیشن خواهد بود. در قسمت زیر ویدیویی را مشاهده می کنید که شما را با شاسی بلند تویوتا سکویا ۲۰۲۳ آشنا می کند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب پایان شامل شدن.

تویوتا سکویا ۲۰۲۳ فقط به صورت هیبریدی موجود است و ظاهری جدید در داخل و خارج دارد. تویوتا سکویا به یک موتور هیبریدی استاندارد iForce MAX مجهز شده است. موتور ۶ سیلندر ۳.۴ لیتری همراه با موتور الکتریکی در مجموع ۴۳۷ اسب بخار قدرت و ۷۹۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. گیربکس نیز ۱۰ سرعته اتوماتیک است که از تویوتا توندرا قرض گرفته شده است. دیفرانسیل استاندارد یک دیفرانسیل عقب است، اما برای اکثر انواع می توان سیستم چهار چرخ متحرک را انتخاب کرد.

نسخه محدود تویوتا سکویا ۲۰۲۳ با قیمت ۶۶۲۰۰ دلار، مدل پلاتینیوم حدود ۷۲۳۴۰ دلار و نسخه کامل TRD Pro حدود ۷۸۳۴۰ دلار قیمت دارد. این ماشین اگه به ​​کشور ما بیاد قیمتش چنده؟

تماشای پربیننده ترین ویدیوها:

انتهای پیام/

بستگی دارد به: تویوتا

برای دسترسی سریعتر: