اونگر جیپ زیبا اولین محصول بدون ۴WD (+ عکس)


عصر ایران یکی از محصولات مهم شرکت کننده در نمایشگاه خودرو پاریس امسال. اونگر جدید جیپ پشتیبانی کامل از کارشناسان دریافت می کند. اجرای موفقیت آمیز جیپ این مدل Unger که به صورت کراس اوور ابعاد جمع و جور ارائه می دهد، یکی از دلایل اصلی محبوبیت آن محسوب می شود.

Onger 2023 نه تنها زیبایی طراحی، بلکه فناوری شیک خانواده است جیپ این موتور از یک موتور الکتریکی استفاده می کند که ۱۵۴ اسب بخار قدرت و ۲۶۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

اونگر جیپ زیبا اولین محصول بدون 4WD (+ عکس)

انرژی مورد نیاز برای درایو الکتریکی جیپ اونجر توسط یک بسته باتری ۵۴ کیلووات ساعتی تامین می شود که به طور کامل در کیت موجود است. استلانتیس محصولی کاملا ملی محسوب می شود که مراحل تولید را طی کرده است. باتری فوق به خودرو اجازه می دهد ۴۰۰ کیلومتر را طی کند.

باتری لیتیوم یونی از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کند و با استفاده از یک شارژر ۱۰۰ کیلوواتی می تواند باتری را از ۲۰ تا ۸۰ درصد در ۲۴ دقیقه شارژ کند. اگر عجله دارید، می توانید ۳۰ کیلومتر را تنها با ۳ دقیقه شارژ طی کنید جیپ اونجر ضمانت نامه صادر کند

جیپ تاکید می کند که فناوری باتری توسعه یافته است استلانتیس بیش از ۲ میلیون کیلومتر گارانتی دارد. جعبه باتری در کف خودرو، زیر صندلی های جلو و عقب قرار دارد.

جیپ اونجر مدل جدید برای ابعادی معادل ۴۰۰۸ میلی متر طول طراحی شده است. فاصله آن از زمین ۲۰۰ میلی متر است.

جیپ اونجر

ظرفیت فضای بار جیپ اونجر ۳۸۰ لیتر گزارش شده است.

جالب اینجاست که این اولین محصول جیپ از نوع اکسل جلو است که از فناوری کمکی در سربالایی و کنترل الکترونیکی پایداری (کشش) استفاده می کند.

در آینده نزدیک، یک SUV تریم مجهز به ۲ موتور الکتریکی با پشتیبانی از سیستم چهار چرخ متحرک نیز تولید خواهد شد.