ایده جالب برای ساخت پاپیون حرفه ای با رینگ دوچرخه (فیلم)


در طول تاریخ بشر، تیر و کمان نه تنها به عنوان ابزار شکار بلکه به عنوان سلاح جنگی نیز مورد استفاده قرار گرفته است. بسیاری از قهرمانان افسانه ای مانند آپولو، کوپید و رابین هود نیز کمانداران ماهری بودند. در دنیای امروز، کمان ها دارای طرح های مختلفی هستند و می توانند از چوب، بامبو، شیشه، آلومینیوم یا مواد کامپوزیت ساخته شوند. در قسمت بعدی ویدیویی را مشاهده خواهید کرد که نحوه ساخت کمان فنری حرفه ای با رینگ چرخ را به شما آموزش می دهد.

اینستاگرام Camapress را دنبال کنید تا اخبار داغ را سریعتر دریافت کنید. از جانب پایان درج کنید.

اولین استفاده از تیر و کمان در جنگ به دوران بابلی یعنی ۲۳۴۰ سال پیش برمی گردد و بر اساس نوک پیکانی که در آفریقا یافت می شود، اعتقاد بر این است که تیر و کمان حداقل برای ۲۵۰۰۰ سال مورد استفاده بوده است. .

تیراندازی یکی از قدیمی‌ترین ورزش‌های جهان است و از زمان شروع بازی‌های المپیک به عنوان یک ورزش شناخته می‌شود. نکته جالب دیگری که در مورد تیراندازی با کمان باید بدانید این است که بوتان تنها ورزش ملی تیراندازی با کمان در جهان است و تقریباً هر روستای این کشور رتبه خاص خود را در تیراندازی با کمان دارد. از آنجایی که دین مردم بوتان بودیسم است، تیراندازی با کمان فقط برای سرگرمی و تفریح ​​و نه برای شکار استفاده می شود.

تماشای پربیننده ترین ویدیوها:

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: