ایرانسل تعرفه ویژه حج ۱۴۰۱ را اعلام کرد


ایرانسل تعرفه ویژه حج ۱۴۰۱ را اعلام کرد

ایرانسل مکالمه و تعرفه اینترنت ویژه زائران بیت الله الحرام را اعلام کرده است.

طبق اطلاعات گالونی به گزارش روابط عمومی ایرانسل، ابراهیمی به مناسبت ایام حج، تخفیفات ویژه مکالمه و اینترنت را برای زائران در نظر گرفته است که با هدف افزایش رفاه، آسایش و تسهیل ارتباط زائران با مکان وحی در نظر گرفته شده است.

مشترکان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران به مدت سه ماه از ۱۹ خرداد تا ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ می توانند به این خدمات در عربستان سعودی دسترسی داشته باشند.

بسته اختصاصی اینترنت

ایرانسل از طریق اپراتورهای STC، زین و موبیلی، تعرفه رومینگ با تخفیف ویژه را ارائه می کند و زائران حج ایرانسل امسال می توانند بسته اینترنتی ویژه زائران را با تخفیف ویژه خریداری کنند. این بسته با ظرفیت ۱.۵ گیگابایت و مدت زمان ۶۰ روز با قیمت ۱۸۰ هزار تومان عرضه می شود.

برای فعال سازی این بسته می توانید کد دستوری ۴ # * ۱۱۱۱ * را شماره گیری کنید یا از برنامه فوق العاده ایرانسل استفاده کنید. این مجموعه از زائران را می توان چندین بار فعال کرد.

تعرفه تماس و پیامک با تخفیف

همچنین برای یک دقیقه مکالمه داخلی در عربستان ۶۰۰۰ تومان، برای تماس با ایران یک دقیقه و برای تماس های دریافتی در عربستان یک دقیقه خواهد بود. هزینه هر پیامک ۱۵۰۰ تومان و هزینه هر مگابایت اینترنت همراه ۶۰۰ تومان می باشد. دریافت پیامک در رومینگ رایگان است.

ایرانسل تعرفه ویژه حج 1401 را اعلام کرد
ایرانسل تعرفه ویژه حج ۱۴۰۱ را اعلام کرد

مشترکین ایرانسل در عربستان سعودی می توانند از برنامه فوق العاده ایرانسل من استفاده کرده و با شماره گیری کد سفارش رایگان شماره ۷* سیم کارت خود را شارژ کنند. روشن کردن تلفن همراه خود در رومینگ رایگان است.

مشترکان ایرانسل باید توجه داشته باشند که در هنگام استفاده از اینترنت رومینگ، داده های استفاده شده در اپلیکیشن موبایل برای رومینگ هزینه دریافت می کنند. بنابراین، بهتر است مطمئن شوید که به روز رسانی خودکار و موارد مشابه در برنامه های نصب شده فعال نیست.

فعال.سرویس رومینگ

با شماره گیری یا استفاده از سیم کارت ایرانسل کد ۱*۱۱۱۱* رومینگ را فعال کنید. نرم افزار ایرانسل سلیمان ممکن است. برای این کار، مشترکان ایرانسل باید ابتدا در اپلیکیشن ایرانسل سولمان گزینه «سایر» و سپس در قسمت «پرونده» و سپس در قسمت «خدمات رومینگ» را انتخاب کنند تا رومینگ آنلاین فعال شود.

اخبار ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام/

نگرانی ایرانیان چیست؟
اینجا را ببین