ایرانسل در مراحل پایانی عرضه عمومی است


ایرانسل در مراحل پایانی عرضه عمومی است

مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران با استقبال از قرار گرفتن ایرانسل در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس، بر تمایل خود برای تسهیل فرآیند اولیه عرضه ایرانسل در بورس تاکید کرد.

خبر دادن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دکتر محمود گودرزی مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران امروز دوشنبه ۲۹ تیرماه ۱۴۰۱ به همراه تنی چند از مدیران این شرکت از دفتر مرکزی ایرانسل بازدید و با دکتر بیژن عباسی گفتگو کرد. آرند، مدیرعامل و جمعی از مدیران ایرانسل.

گودرزی با بیان اینکه ایرانسل یکی از بزرگترین شرکت های صنعت IT و مخابرات در حال پیوستن به بورس است، حضور ایرانسل در بورس را دلیل شتاب آن دانست. بازار سهام کشور

وی در ادامه گفت: شرکت بورس آمادگی دارد تا از تمام امکانات خود برای تسریع در روند پذیرش ایرانسل استفاده کند.

ایرانسل در مراحل پایانی عرضه عمومی است

در این جلسه مدیرعامل ایرانسل همچنین به معرفی تاریخچه تاسیس ایرانسل، وضعیت فعلی اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایرانسل پرداخت و به تشریح وضعیت فرآیند فهرست شدن ایرانسل پرداخت.

عباسی آرن خواستار همکاری در جهت تقویت تامین مالی شد و خاطرنشان کرد: حضور شرکت های فناور و کسب و کارهای دانش بنیان در بازار سرمایه، انگیزه ای برای تعمیق و توسعه هر چه بیشتر این بخش و ایجاد مشاغل دانش بنیان است. و انجام فرآیندهای کلاس جهانی در بازار سرمایه برای تشویق شرکت ها و سرمایه گذاران خارجی برای ورود به این بخش.

در این جلسه نقشه راه ایرانسل به سمت بورس نیز به مدیرعامل بورس تهران ارائه شد و پس از بررسی جزییات، مقرر شد پس از اتمام فعالیت های اولیه در نیمه اول سال جاری بررسی شود. فاز معرفی بازار سهام ایرانسل آغاز می شود.

ایرانسل اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران در مراحل اولیه عرضه در بورس اوراق بهادار تهران است.

اخبار ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین