ایسوس اجتناب کرده اند مدل تلویزیون ماهواره ای برای کامپیوتر ای Zenbook 14X با صفحه کامپیوتر ثانویه آشکار کرد


مدل فضایی کامپیوتر لپ تاپ Zenbook 14X به در کنار منصفانه صفحه کامپیوتر کودک نوپا ثانویه با پردازنده عصر دوازدهم Core-i9 فاش شده است.

ایسوس مدل فضایی کامپیوتر لپ تاپ Zenbook 14X را راه اندازی شد کرد کدام ممکن است اخیراً کامپیوتر های ROG Zephyrus G14 را انتخاب کنید و انتخاب کنید ROG Zephyrus G15 را به بازار در دسترس بودن کرده است. این نمایندگی قصد دارد اجتناب کرده اند مدل خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید جالب این کامپیوتر لپ تاپ با صفحه کامپیوتر ۱۴ اینچی آشکار تنبل.

بر ایده تجربیات، مدل جدید کامپیوتر لپ تاپ ایسوس Zenbook 14X کدام ممکن است با قیمت اساس ۱۹۹۹ آشکار احتمالاً خواهد بود، به پردازنده Core-i9 12900H را انتخاب کنید و انتخاب کنید پردازنده گرافیکی Intel Iris Xe مجهز احتمالاً خواهد بود. کامپیوتر لپ تاپ Zenbook 14X هم اکنون اجتناب کرده اند فروشگاه های اصلی قابل خریداری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید با طراحی منحصر به شخص در دسترس بودن احتمالاً خواهد بود.

یکی اجتناب کرده اند عملکرد های عالی این کامپیوتر لپ تاپ جدید تایوانی، استفاده اجتناب کرده اند صفحه کامپیوتر ثانویه سه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم اینچی عجیب و غریب است کدام ممکن است ممکن است اعلان ها، زمان، متون سفارشی یا اسبابک ها تولید دیگری را حاضر دهد. علاوه بر این این، قالب های خاصی شبیه به سفینه های فضایی در احاطه کامپیوتر لپ تاپ ها هک شده است. به آموزش داده شده است ایسوس، این طراحی خاص علاوه بر این فریب دادن مشتریان، به معمول SMC-S-016A فرماندهی سیستم های هوافضای آمریکا نیز انگشت یافته است. به منظور که ممکن است لرزش از حداکثر یا تنظیم دما را تحمل تنبل.