اینفینیتی QX80; با یکی از بهترین SUV های جهان آشنا شوید (+ عکس)


در زمینه طراحی، اینفینیتی با استفاده از خطوط و زوایایی که به ندرت در سایر محصولات و برندهای معروف بازار جهانی شاهد آن هستیم، سبک و رویکرد خاص خود را دارد.

عصر ایران– وقتی از باکیفیت ترین محصولات خودروهای SUV جهان صحبت می کنیم، باید به چند حوزه محصول اشاره کنیم. نامحدود آن را کنار بگذاریم. شرکت مذکور جدیدترین ها را ارائه می نماید QX80 مدل ۲۰۲۳ با طراحی انحصاری این برند اعلام شده است.

در زمینه طراحی، اینفینیتی با استفاده از خطوط و زوایایی که به ندرت در سایر محصولات و برندهای معروف بازار جهانی شاهد آن هستیم، سبک و رویکرد خاص خود را دارد.

مثلا روی بینی QX80 شیب خاص موتور و بریدگی چراغ اصلی نشان از جسارت طراحان این خودرو دارد. گفتنی است همین وضعیت در ستون آخر و چراغ های اصلی عقب که شیب سقف به طور ناگهانی و غیرمنتظره به پایان می رسد و به سمت چراغ های اصلی می افتد.

جزئیات کرومی لوکس در سرتاسر بدنه از جمله جلوپنجره، ریل سقف و نمای جانبی قابل مشاهده است.

نامحدود QX80

فضای داخلی کابین از مواد اولیه مرغوب ساخته شده است و فناوری نیز در آن وجود دارد. از جمله این موارد می توان به صفحه نمایش لمسی ۱۲.۳ اینچی برای راه اندازی سیستم سرگرمی، پشتیبانی از اپل کارپلی بی سیم، پشتیبانی از اندروید اتو در حالت اتصال USB، شارژ بی سیم، پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا آمازون، دسترسی به فرمان حساس به لمس و غیره اشاره کرد.

این موتور از یک موتور ۸ سیلندر ۵.۶ لیتری استفاده می کند که ۴۰۰ اسب بخار قدرت و ۵۶۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. تمام چرخ متحرک فعال است. این مدل از جعبه دنده ۷ سرعته اتوماتیک بهره می برد. شاخص کشیدن به دلیل ساختار قوی شاسی نامحدود QX80 3855 کیلوگرم وزن دارد.

اینفینیتی QX80 مدل ۲۰۲۳ در بازار آمریکا ۷۲۲۰۰ دلار قیمت دارد.