اینها اعتراض یا شورش نیست، جنگ است/هدف جنگ داخلی است


یکی از نمایندگان مجلس کرج درباره اتفاقات روز گذشته گفت: اینها تظاهرات و شورش نیست، بلکه جنگ علیه امنیت مردم است، این جنایات وحشیانه یک هدف است، جنگ داخلی، خونریزی، کشتار ایران. ، حذف.

به گزارش مهر، مهدی عسگری نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد با اشاره به اتفاقات اخیر کرج بیان کرد: اینها تظاهرات و حتی اغتشاش نیست، بلکه جنگ علیه امنیت مردم است. این جنایات شنیع یک هدف دارند: جنگ داخلی، خونریزی، ویرانی و ویرانی ایران.

او به راحتی اسلحه خود را از فاصله نزدیک به سمت یک پلیس مجروح و بی دفاع نشانه می گیرد، در حالی که آن دیگری با بی حوصلگی به همان بدن لگد می زند.

آیا می تواند کار مردم عادی باشد؟

به اسم کرج همچین حرفی نزنید، بله نقدها، مطالبات و اعتراضاتی هست که نه برای تخریب، خون ریختن یا نابودی کشور، بلکه برای اصلاح مشکل.

کسانی که تجمع دیروز را رهبری کردند و باعث خون و خشونت شدند، افراد عادی و حتی اراذل و اوباش معمولی نبودند، بلکه اکثرا غیر کرجی بودند، افرادی که از اطراف تا به اینجا فراخوانده شده بودند، خرابکاران حرفه ای از قبل برنامه ریزی شده و برنامه ریزی شده بودند. اقدام کردن، آوردن ماشین های پر از سنگ، ریختن خون و گرفتن جان انسان ها برای آنها به اندازه بازیگران یک بازی مجازی ساده و سرگرم کننده بود.

مردمی که به سمت خودروهای رهگذران سنگ پرتاب می کنند، خروجی های مردم را به زور مسدود می کنند، پلیسی را که می خواهد راه را باز کند وحشیانه می کشند، جوانان بسیجی حافظ امنیت را وحشیانه می کشند، پرچم مقدس کشورشان را هتک حرمت می کنند. می توانید آنها را نام ببرید؟

و چگونه با آنها برخورد کنیم؟ اگر با چنین رفتارهای خونین آرام شود، وضعیت کشور چگونه خواهد بود. آیا صلح و امنیت برقرار خواهد شد؟

اگر بی ثباتی و ناامنی حاکم شود، این گروه و آن گروه دیگر به رسمیت شناخته نمی شوند و همه به نوعی شامل می شوند و این کشتی در دست طوفان حوادث رها می شود.

ما از دستگاه های قضایی، امنیتی و انتظامی تقاضا داریم اقدامات فوری، جدی و پیشگیرانه برای حفظ حریم امنیت عمومی کشور انجام دهند.

چقدر این رفتارها تا همین اواخر در اطراف ایران مانند سوریه، عراق، افغانستان و… آشنا بود، ایران که محور و جزیره ثبات و امنیت منطقه بود، می خواهد این محور و پشتوانه را متزلزل کند، ایران در حال آماده سازی زمینه های اقتصادی است. رشد، و در ۱۰ سال گذشته در شرایطی که مشکلات انباشته برای حل آنها به وجود آمده، می خواهند مانع حرکت آن شوند و طبق تصورات خام خود کشور را ویران و ویران کنند. بدانید که ایران همیشه در موقعیت‌های کور قدرت و قدرت می‌گیرد و با تهدید پشت تهدید فرصت‌سازی می‌کند، اما باید هزینه آن را بپردازید.

این رویه شبکه‌های عربستان سعودی و خانواده‌های سلطنتی استعماری سابق، که به سرعت منتقدان ستمگران و فعالان حقوق بشر را ساکت کرده یا خریده‌اند، و دیگران را در طول قرن گذشته غارت و استثمار کرده‌اند، چقدر آشناست؟ آنها برای خود امپراتوری درست کردند و در یک لحظه قحطی ساختگی ایجاد کردند که میلیون ها ایرانی را کشت.

تا کی باید از اربابان آنها بویژه آل سعود دلجویی کنیم؟ بذر خشونت و تاریکی و نفرت در جامعه بپاشیم و هر روز خون و دشمنی درو کنیم؟

خواسته های شورای عالی امنیت ملی خواستار برخورد قاطع با عاملان و عاملان اصلی فعالیت های ترویج خشونت و تروریسم و ​​حمله به امنیت کشور است.