بابایی: عدم ایمنی تیم در لیگ برتر والیبال/کاهش شدت بازی باعث کاهش آسیب ها می شود.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رامین بابئی درباره تمرینات تیم گنبد سیتی در شروع لیگ برتر گفت: حدود سه ماه است که تمرینات خوبی انجام داده ایم. تیم پیشرفت خوبی دارد و منتظر مسابقات است.

وی ادامه داد: در لیگ امسال تیم های خوبی حضور دارند که هر تیمی حداقل دو ملی پوش دارد بنابراین خلأ ایمنی برای هیچ تیمی وجود ندارد. دو سه بازیکن تازه وارد بازیکنان خوبی جذب کرده اند و به دلیل مدت کوتاهی که دارند مدعی هستند.

سیاست باشگاه شهرستان گنبد در راستای پرورش بازیکنان جوان و بومی است بیبی تصریح کرد: یکی از اهداف باشگاه در لیگ امسال پرورش بازیکنان است. تیم دام با بازی خوب مقابل همه تیم ها در تلاش است تماشاگران را راضی کند. تلاش می کنیم در لیگ بمانیم و به کلیات پلی آف نگاه می کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال شهرستان گنبد در ادامه گفت: با توجه به اینکه امسال هر تیم هفته ای یک مسابقه برگزار می کند فرصت خوبی برای بهبودی و کاهش آسیب دیدگی برای ورزشکاران فراهم شده است. تنها مشکلی که گریبان تیم گنبد را گرفت، از دست دادن حق میزبانی و بحث در مورد کف سالن بود.

وی با اشاره به اینکه استانداردسازی باعث کاهش آسیب بازیکنان می شود، خاطرنشان کرد: والیبال ایران در سطح جهانی است و در المپیک و لیگ جهانی حضور دارد. بازیکنان زیادی هستند که باید در سطح ملی و رده سنی مراقب سلامتی خود باشند. این تصمیم اتحادیه روند خوبی است و انشالله در حد توان خود آن را اجرا خواهیم کرد، اما گنبد یک سالن چند منظوره دارد که سایر بخش ها نیز از آن استفاده می کنند.

سی و ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان ایران از روز چهارشنبه ۱۵ مهرماه آغاز می شود تا این مسابقات ۲۸ روز زودتر از سال گذشته برگزار شود و از شدت مسابقات تا حدودی کاسته شود.

لیگ برتر مردان ۱۴۰۱: پاس گرگان، نیان الکترونیک خراسان، سایپا تهران، رایاب میلا مریوان، شهداب یزد، خرسان رامسر، مس رفسنجان، فولاد سیرجان ایران، هراز آمل دیری، IAF سرام اردکان، گتی. پسند اصفهان، شهرداری پیکان تهران ارومیه و شهرداری گنبد در گروه مقدماتی آغاز خواهند شد.

انتهای پیام/
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید