بازار سهام امروز ۲۳ ژوئن ۱۴۰۱ / میدکو بر شاخص کل مسلط شد.


امروز بازار سهام رشد قابل توجهی داشته و به ارتفاعات جدیدی رسیده است. شاخص کل بورس امروز با ۳۷ هزار واحد افزایش نسبت به روز گذشته به رقم یک میلیون و ۵۶۹ هزار واحد رسید.

اینستاگرام Comapress را برای به روز رسانی سریع در بازار سهام دنبال کنید. از جانب پایان درج کنید.

به گزارش کاماپرس، امروز نمادهای «میدکو»، «خانواده» و «پارس» بیشترین تاثیر را بر شاخص کل بورس داشتند. امروز ارزش کل بورس ها و بورس ها به ۵۲۷۵ میلیارد رسیده است. در نهایت امروز ارزش خالص واگذاری مالکیت قانونی به بازار واقعی مثبت است و ۳۲۲ میلیارد تن پول واقعی وارد بورس شده است. بیشترین ورود پول واقعی مربوط به سهام فولاد مبارکه فولاد بود. پس از آن شخصیت های «پارس» و «نوری» بیشترین میزان پول واقعی را احساس کردند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

افزایش شاخص کل با افزایش قیمت دلار

افزایش شدید دلار آمریکا بر شاخص کل بورس تاثیر گذاشته و آن را به سمت جلو سوق داده است. افزایش قیمت دلار آنها را در صف خرید دائمی قرار داده است و امروز شاخص کل افزایش یافته است. کارشناسان و متخصصان بورس در حال آماده شدن برای موج چهارم شاخص و موج پنجم هستند. اگر شاخص کل از یک میلیون و ۶۲۰ هزار واحد عبور کند، به سقف کانال با بیشترین ضریب حرکت می کند.

اطلاعات کلی:

با سهام باما آشنا شوید

باما علامت تجاری کاما است و در بازار اولیه، تابلوی اصلی و بورس عرضه می شود. ارزش بازار این سهام در حال حاضر ۶۲۰۰ میلیارد تومان است. سهامداران اصلی باما نماد گروه صنعتی و معدنی امیر، شرکت سهامی عام، خدمات بازرگانی پیمان امیر، شرکت سهامی خاص سوجمیران و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران هستند.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: سهام

برای دسترسی سریعتر: