بازار سهام به روند صعودی خود ادامه داد


شاخص کل بورس با ۴ هزار و ۴۳۱ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به رقم یک میلیون و ۴۰۹ هزار و ۵۸ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۱۶۸۵ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به ۴۰۴۵۴۰ واحد رسید.

برای اطلاع از اخبار داغ بازار سهام، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش آژانس کماپرس، مجموع معاملات امروز بورس ۷۵ هزار و ۴۵۳ میلیارد تومان است. امروز باز هم نمادهای خودرو، ومادان و شستا بهترین ها در پیشروی شاخص بورس بودند. با تغییر مالک قانونی به سمت بازار واقعی، ارزش خالص دوباره منفی شد و ۱۴۹ میلیارد تن پول واقعی از این بخش خارج شد. بیشترین خروج پول واقعی امروز مربوط به سهام شرکت ایران خودرو «خودرو» بود. پس از آن نمادهای «هشتی» و «شبندر» بیشترین پول واقعی را به خود اختصاص دادند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

شاخص کل بورس امروز پس از استعفای مجید عشقی رئیس سازمان بورس سبز شد. عشقی در افتتاحیه معاملات امروز استعفای خود را ارائه کرد که با موافقت سید احسن خاندوزی وزیر اقتصاد مواجه شد. اما تا اواسط روز خاندوزی این خبر را تکذیب و اعلام کرد که محترمانه با پیشنهاد شورای عالی بورس مخالف است. اما شاخص کل بورس نتوانسته رشد خود را متوقف کند و امروز همچنان سبز است.

اطلاعات کلی:

سهم پیشند را بدانید

صنایع لاستیک سهند در بازار دوم بورس اوراق بهادار با نماد پشند درج شده است. در حال حاضر ارزش بازار این سهم ۱.۶۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. شرکت های کربن ایران، سرمایه گذاری هامون کیش، سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی و توسعه و سرمایه گذاری صنعتی نیوان ابتکار بیشترین سهم را در پشند دارند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: