بازگشت گروه «حماسه و مقاومت» به شبکه یک/ مدیر جدید منصوب شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه یک، با حکم میثم مرادی بیناباج مدیر شبکه یک، محمدعلی صمدی پژوهشگر، نویسنده و تهیه کننده برنامه تلویزیونی دفاع مجدس منصوب شد. . مدیر حماسه و مقاومت شبکه یک.

محمدعلی صمدی تالیف کتب مقدس حراست از جمله «داس و شمشیر»، «او یک ملت بود»، «تکرار تنهایی» و نویسندگی و کارگردانی برنامه های تلویزیونی «منفی» و «رادیو اروند» را در کارنامه خود دارد. .

ماموریت این گروه بیان داستان ایستادگی ملت در برابر پیشرفت ایران اسلامی، دفاع از حق از باطل، پاسداری از حرم و نهضت جهادی از ابتدای مبارزه در دوران دیکتاتوری است. عرصه های مختلف و نماینده جبهه مقاومت امت اسلامی و آزادی خواهان جهان است.

اثری روشنگرانه برای تبیین تاریخچه دفاع مقدس و جبهه مقاومت برای مخاطبان جوان از طریق رسانه های داخلی و خارجی، معرفی حماسه ملی، انقلاب اسلامی، قهرمانان، رزمندگان و شهدای دفاع مقدس و مقاومت. شناساندن آثار با کیفیت جبهه، انقلاب و جبهه فرهنگی محور به جهانیان، تشکیل ستادها، برقراری ارتباط دو سویه با مردم، جمع آوری خاطرات و اسناد انقلاب و دفاع مقدس، تهیه و تنظیم ارائه محتوای غنی در تلویزیون رویدادها و رویدادهای ملی و مذهبی نقش گروه حماسه و مقاومت شبکه یک سیما است.