با رزومه ساز ایران تلنت در عرض چند دقیقه رزومه حرفه ای بنویسید


با رزومه ساز ایران تلنت در عرض چند دقیقه رزومه حرفه ای بنویسید

اکثر مدیران استخدام به این نکته اشاره می کنند که رزومه مهم ترین عامل در رساندن افراد به مرحله مصاحبه و حتی گرفتن قرارداد است. اما آیا می دانستید که برخی از مدیران استخدام بیش از ۱۰۰ رزومه را در عرض چند دقیقه بررسی می کنند و بهترین آنها را بررسی می کنند؟

این به این معنی است که هر مدیر استخدام می تواند چند ثانیه طول بکشد تا بررسی شود. بنابراین بدیهی است که می خواهید رزومه شما جزو رزومه های انتخابی باشد.

اولین برداشت مدیر استخدام از شما از رزومه شما می آید. نوشتار و ساختار خوب می تواند برگ برنده شما برای رسیدن به مرحله مصاحبه باشد. اگر یک رزومه حرفه ای و کامل تهیه کنید، می توانید از آن برای مصاحبه و حتی برای مراحل بعدی استفاده کنید. اما چگونه می توان یک رزومه استاندارد و حرفه ای ایجاد کرد؟

در این مقاله شما را با یکی از رزومه سازهای استاندارد و البته رایگان آشنا می کنیم که با آن می توانید یک رزومه حرفه ای ایجاد کنید و توجه مدیران استخدام را به خود جلب کنید.

با رزومه ساز ایران تلنت یک رزومه استاندارد و حرفه ای بسازید

ایران تلنت یکی از پیشروترین وب سایت های کاریابی است و همواره به دنبال ارائه راهکارهای جدید به کارجویان برای تسهیل فرآیند استخدام بوده است. از آنجایی که ایجاد یک رزومه حرفه ای و استاندارد یکی از مهم ترین کارهایی است که هر کارجو باید انجام دهد، ایران تلنت به کارجویان این امکان را می دهد که اسناد بازاریابی خود را با کمک رزومه ساز خود ایجاد کنند. مطابق با فرمت حرفه ای و استاندارد تهیه کنید.

ایجاد رزومه کاری با رزومه ساز ایران تلنت کاملا رایگان و بر اساس راهکارها و استانداردهای بین المللی می باشد. بنابراین، با ایجاد رزومه در ایران تلنت، می توانید شانس خود را برای رسیدن به مرحله بعدی استخدام افزایش دهید و توجه جذب افراد حرفه ای و استخدام مدیران را به خود جلب کنید.

ایجاد یک رزومه حرفه ای در ایران نه تنها شما را زیباتر می کند، بلکه شانس شما را برای گرفتن شغل گاهی تا ۷۰ درصد افزایش می دهد. با ایجاد رزومه در ایران تلنت، رزومه حرفه ای و استاندارد و همچنین مزیت ارائه رزومه خود به مدیران بهترین و معتبرترین شرکت ها در ایران تلنت را خواهید داشت. این امر شانس استخدام در این شرکت ها را افزایش می دهد. علاوه بر این در ایران تلنت می توانید رزومه خود را به زبان انگلیسی و فارسی تهیه کنید که به شما کمک می کند تا رزومه خود را برای شرکت های داخلی و بین المللی ارسال کنید.

مراحل ساخت رزومه در ایران تلنتد

ایجاد رزومه همیشه بزرگترین چالش برای جویندگان کار بوده است. از طرفی کارجو باید با توجه به شرح شغل رزومه تهیه کند که این کار زمان زیادی می برد. رزومه ساز ایران تلنت به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن یک رزومه استاندارد تهیه کنید و در هر زمان و برای هر شغلی آن را اصلاح کنید. برای ساخت رزومه برای ایران تلنت باید مراحل زیر را انجام دهید.

 • در ایران تلنت ثبت نام کنید و با حساب کاربری خود وارد شوید
 • ویرایش نمایه در حساب کاربری
 • شامل اطلاعاتی مانند سابقه کاری، مهارت ها، مدارک تحصیلی و غیره باشد.
 • «ایران استعداد» در بیوگرافی شما به چشم می خورد

مزایای ایجاد رزومه در ایران تلنت

همانطور که اشاره کردیم مدیریت زمان یکی از مهمترین مزیت های ایجاد رزومه در ایران تلنت است که به افراد جویای کار کمک می کند تا زمان باقی مانده خود را صرف کسب مهارت های بیشتر کنند. اما مزیت های ایجاد رزومه با کمک رزومه ساز استعدادهای درخشان ایران به همین یک چیز ختم نمی شود، مزایای دیگر عبارتند از:

 1. به رزومه های میلیونی ایران تلنت دسترسی داشته باشید و به کارفرمایان اجازه دسترسی به رزومه شما را بدهید
 2. رزومه ساز رایگان
 3. شانس استخدام خود را تا ۷۰ درصد افزایش دهید
 4. در هر زمان به رزومه خود دسترسی داشته باشید و آن را ویرایش کنید
 5. یک رزومه در هر سایت رزومه ایجاد کنید و آن را برای کارفرمایان و فرصت های شغلی ارسال کنید
 6. حذف بخش های اضافی از رزومه ها با رزومه ساز استاندارد ایران تلنت
 7. رزومه ناپدید نشد
 8. امکان تولید رزومه با فرمت PDF
 9. درخواست مشاغل موجود در سایت ایران تلنت
 10. این پرسشنامه دارای دو نسخه فارسی و انگلیسی می باشد

اگر می خواهید هر چه زودتر وارد بازار کار شوید، از این روش برای حرفه ای جلوه دادن رزومه خود استفاده کنید و آن را برای تمامی مشاغل مرتبط با رزومه خود ارسال کنید. برای ایجاد رزومه رایگان به زبان فارسی و انگلیسی برای مشاغل استعدادهای درخشان ایران به سایت www.irantalent.com/cv مراجعه کنید.

تبلیغات در گلونی