برخاست عمودی هواپیمای مسافربری بوئینگ (فیلم)


تیک آف عمودی هواپیمای مسافربری مانوری است که هرگز در شرایط عادی و با حضور مسافران در داخل هواپیما انجام نمی شود و این نوع برخاست فقط در نمایشگاه های هوایی دیده می شود. معمولاً در حین انجام چنین مانورهایی، مخزن سوخت به طور کامل پر نمی شود تا وزن هواپیما تا حد امکان کاهش یابد. در زیر ویدیویی از برخاستن عمودی بوئینگ ۷۷۷X در نمایشگاه هوایی فارنبرو بریتانیا در سال ۲۰۲۲ را مشاهده می کنید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام Kamapress را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کامپرس، بوئینگ ۷۷۷ ایکس آخرین سری هواپیماهای دوربرد و پهن پیکر از خانواده بوئینگ ۷۷۷ است. این هواپیما از دو موتور GE9X و یک بال کامپوزیت جدید استفاده می کند و کابین عریض تر و ظرفیت مسافر بیشتری نسبت به بوئینگ ۷۸۷ دارد.

بوئینگ ۷۷۷X جدید بزرگترین و کم مصرف ترین هواپیمای دو موتوره جهان است و از نظر عملکرد بی رقیب است. این هواپیما با استفاده از ویژگی‌های بدنه آیرودینامیک و موتورهای جدید، ۱۰ درصد سوخت کمتری مصرف می‌کند که باعث کاهش ۱۰ درصدی آلاینده‌ها نیز می‌شود. بوئینگ ۷۷۷X، طراحی نوآورانه این شرکت هواپیمایی، با کابینی وسیع و جادار، برای آینده طراحی شده است و سفری راحت و لذت بخش را برای مسافران فراهم می کند.

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

مربوط به: بوئینگ

برای دسترسی سریعتر: