برخی مدیران مسئولیت عملکرد خود را بر عهده نمی گیرند – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، تراب محمدی امروز در مراسم افتتاحیه کارگاه تخصصی تربیت ورزشی و استعدادیابی اظهار داشت: ما باید مسئولیت دستاوردهای خود در حوزه جوانان را بپذیریم، متاسفانه ما به عنوان مدیران مسئولیت عملکرد خود را بر عهده نگرفته ایم. مدیران زمانی به سراغ ما می آیند که در حوزه جوانان چالش هایی وجود داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید به جوانان فرصت حضور در ورزش داده شود، در ادامه گفت: باید با جوانان با اخلاق رفتار کرد. موتور توسعه کشور را در ورزش سهیم کنیم و مدیران آینده ورزش کشور را تربیت کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اخلاق ورزشی خاطرنشان کرد: اخلاق باید محور اصلی برنامه های ورزشی باشد چرا که بدون اخلاق نمی توان به توسعه به معنای واقعی دست یافت.

وی از جوانانی که از مرزهای کشور ما عبور کردند و از امنیت کشور ما محافظت کردند بسیار قدردانی کرد.

وی با اشاره به حضور مدیران ادارات مختلف ورزشی از سراسر کشور در سمینار تخصصی آموزش و استعدادیابی در تبریز گفت: امیدوارم این سمینار فرصت مناسبی برای معرفی تبریز و استان آذربایجان شرقی باشد. یکی از مراکز مهم گردشگری مورد توجه شماست.