برنامه های مراسم تشییع و یادبود بوش


برنامه رسمی یادبود رئیس جمهور سابق جورج اچ دبلیو بوش ، که روز جمعه در سن 94 سالگی درگذشت ، بعدازظهر شنبه منتشر شد.

مراسم ورود با حضور مجلس نمایندگان و مجلس سنا ساعت 16:45 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا روز دوشنبه در کنگره آمریکا برگزار می شود ، جایی که بوش تا صبح چهارشنبه در روتوندا خواهد بود. عموم مردم می توانند از ساعت 41:30 عصر دوشنبه تا 8:45 صبح چهارشنبه چهارشنبه از چهل و یکمین رئیس جمهور ادای احترام کنند.

روز چهارشنبه ، خانواده و دوستان در کلیسای جامع ملی در واشنگتن ، DC ، برای مراسم یادبود ساعت 11 صبح ET گرد هم می آیند.

کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه را به عنوان عزای عمومی در کشور تعیین کرده است.

رئیس جمهور سابق همچنین در St. مارتین در هوستون ، جایی که بوش زندگی می کند ، از ساعت 7:45 بعد از ظهر چهارشنبه تا 7 صبح به وقت شرق پنجشنبه. دومین مراسم یادبود بوش در سنت لوئیس برگزار می شود. کلیسای اسقفی مارتین ساعت 11 صبح ET پنجشنبه.

سپس بوش را با رژه اتومبیل به کتابخانه ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش در کالج استیشن ، تگزاس می برند و در آنجا دفن می کنند. اجساد با ماشین تشییع جنازه (قطار) به ایستگاه کالج منتقل می شود.

مراسم ورود به دانشگاه A&M تگزاس ساعت 4:45 بعد از ظهر به وقت شرق است و مراسم و ضیافت های دیگر در ساعت 5:15 بعد از ظهر به وقت کتابخانه و موزه رئیس جمهور جورج بوش دنبال می شود.

دو همسر بوش ، باربارا ، اولین زن سابق که در ماه آوریل درگذشت و دختر آنها ، رابین ، که در کودکی بر اثر سرطان خون درگذشت ، در محوطه کتابخانه دفن شده اند.

یک وب سایت ادای احترام به بوش راه اندازی شده است که جزئیات مراسم تشییع جنازه در آن ارسال می شود.

در مقابل گل ، خانواده بوش درخواست کرده اند که به مدرسه دولتی و خدمات عمومی جورج بوش در دانشگاه A&M تگزاس کمک مالی شود.

به افتخار رئیس جمهور سابق ، موسسه غیرانتفاعی بین المللی Points of Light ، که توسط بوش تاسیس شده است ، از عموم مردم دعوت می کند تا بوش را با تقدیم یک روز وقف به یاد او جشن بگیرند.دیدگاهتان را بنویسید