برنامه پارتی ایرج طهماسب فصل دوم کار / تغییر شخصیت کودک و پشه


به گزارش همشهری آنلاین، آخرین قسمت سریال ایرج طهماسب و پارتی عروسک هایش از نیمه مهرماه روی آنتن نمایش خانگی رفت و بازیگران این سریال با بینندگان خداحافظی کردند.

با همه عروسک های زیبا و دوست داشتنی، مهمانی می تواند ماه ها ادامه یابد. بنابراین، برخی از بینندگان احساس کردند که سریال با قسمت ۳۰ به عنوان خداحافظی زودهنگام به پایان رسید. اما با توجه به buzz، تولید فصل دوم این پارتی به زودی آغاز خواهد شد.

اگرچه در قسمت آخر همه عروسک ها خداحافظی کردند، اما از صحبت هایشان مشخص بود که نمی خواهند بروند.

ایرج طهماسب کلاه قرمزی عروسکی قدیمی متولد ۱۳۷۱ است و تا سال ۱۳۹۶ به مدت ۲۶ سال در برنامه های مختلف حضور داشته است. با این حساب، بعید است طهماسب بخواهد به این زودی با عروسک های جدیدش مثل بیبی، پیشا، شباش، کیمه، کیته هانوم و مگسی خداحافظی کند.

پس از پخش آخرین قسمت، بسیاری از بینندگان نظرات خود را در پایان سریال ابراز نارضایتی کردند. یکی از کاربران گفت: مهمونی باید از مادر متولد نشده تموم بشه لطفا دوباره انجامش بدید. بیننده دیگری: وای خدای من، من بچه ام را دوست دارم، بدون او چه کار می کردم؟

این عروسک کلاه قرمزی دیروز است که با لباس های مدرن پوشیده شده است. شیطنت کلاه قرمزی در کلام و رفتار او وجود دارد. اما در مقایسه با آن عروسک، شجاعت و هوش مثل بچه های نسل جدید بالاست. کودک به سرعت جای خود را در دل مخاطبان باز کرد و به یکی از شخصیت های اصلی سریال تبدیل شد.

در آخرین قسمت از فصل اول با یک کودک تغییر یافته مواجه شدیم. کودکی که با اصرار ایرج طهماسب خداحافظی نکرد: الان خداحافظی نکردم. با احساس مهربانی و وفاداری بیشتر از همیشه، از خداحافظی بی میل بود. اما از طرفی دلش می سوخت تا کاخ عروسی را آتش بزند. به همین دلیل به ایرج طهماسب گفت: مرا دور بریز. اما آنها را دور نریزید.

تولید فصل دوم برنامه مهمانی ایرج طهماسب / تغییر شخصیت بچه و پیشا

پشه گیاهخوار شد و نیشش را بست

این بچه در قسمت آخر جنبه های دیگری از شخصیت خود را نشان داد. او به عنوان فردی خوش قلب به دیگران کمک می کرد و یک تجارت تلفنی راه اندازی می کرد. و در صحنه آخر اعتراف می کند که عاشق یک گل فروش شده و رابطه پنهانی داشته است. یکی دیگر از شخصیت های محبوب این سریال، پشه، نیز در مورد گیاهخوار شدن و دیگر نیش زدن صحبت کرد.

این ویژگی ها احتمال دوام مهمانی را نشان می دهد. طهماسب در فصل بعد می تواند این جزییات را بسط دهد و کودکی تازه و با طراوت را برای مخاطب به ارمغان بیاورد.

پارتی گروه عروسکی و کمدی به کارگردانی ایرج طهماسب و با اجرای هوتن شکیبا، کاظم سیاحی، سهیل مستجابیان، الی امامی، امیر ادیب، نازنین شعبانی، هنرمندان علی زرمهری، سهیل راهبر زارع، سارا صبری، بهادر مالکی و نازنین شعبانی برگزار شد. تولید طهماسب و حسن خدادادی محصول ۱۴۰۰ می باشد.

سریال مهمانی یک برنامه تاک شو با حضور چهره های آشنا از صنعت هنر و ورزش به همراه عروسک خیمه شب بازی ایرج طهماسب است.