بسته تخفیف قربان تا غدیر ارائه شده توسط ایرانسل


بسته تخفیف قربان تا غدیر ارائه شده توسط ایرانسل

ایرانسل به مناسبت قربان و غدیرخم بسته های دیتا و مکالمه با تخفیف ارائه کرده است.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، ایرانسل به مناسبت عید سعید غدیر خم و قربان بسته های دیتا و مکالمه با تخفیف را به مشترکین خود ارائه کرده است.

در کنار این اعیاد خوش، تمامی مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند تنها با پرداخت ۱۲ هزار تومان بسته ترکیبی ایرانسل سه ساعت مکالمه (شبکه) و سه گیگابایت اینترنت را دریافت کنند.

این بسته تخفیفی از تاریخ ۱۹ لغایت ۲۷ تیر ۱۴۰۱ موجود بوده و به مدت سه روز پس از فعال سازی اعتبار دارد. شما می توانید با شماره گیری کد دستوری #۵* یا با مراجعه به بخش خرید پیشنهاد بسته اینترنتی در برنامه فوق العاده ایرانسل، این بسته تخفیف را فعال کنید.

بسته تخفیف ایرانسل از قربان تا غدیر

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل (ایرانسل) در سال ۲۰۰۴ به عنوان سرمایه گذاری مشترک بین شرکت توسعه الکترونیک ایران (۵۱ درصد) و گروه MTN آفریقای جنوبی (۴۹ درصد) تأسیس شد.

ایرانسل در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعتی ایران در سال ۱۳۹۲ به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران انتخاب شد.

ایرانسل در ۱۵ آذر ۱۳۸۳ توانست مجوز اپراتور دوم تلفن همراه را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کند.

ایرانسل برخی از خدمات خود را برای مخاطبان تشریح کرد.

سریعترین شبکه

با سریع‌ترین اینترنت همراه در کشور، می‌توانید در هر زمان با دنیا ارتباط برقرار کنید، از اخبار و رویدادهای روز مطلع شوید، صفحات مجازی وب‌سایت‌ها را بخوانید و کارها را آسان‌تر، سریع‌تر و بهتر انجام دهید.

طیف وسیعی را پوشش می دهد

هرجا که هستید، در خانه یا محل کار، در شهرتان یا در سفر، در خیابان یا جاده… شما در دنیای ایرانسل هستید. هر کجا که هستید با گسترده ترین پوشش و آنتن دهی در کشور در کنار شما هستیم.

پشتیبانی

هدف ما ارائه بهترین پشتیبانی ممکن برای شماست. ما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده خدمت رسانی به شما هستیم. کمک به شما افتخار ماست.

اخبار ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین