بسته هدیه اینترنتی خبرنگاران ایرانسل فعال شد


بسته هدیه اینترنتی خبرنگاران ایرانسل فعال شد

طبق اطلاعیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ایرانسل همانند سال های گذشته بسته اینترنتی هدیه ۲۰۰ گیگابایتی خبرنگاران را به مناسبت روز خبرنگار فعال کرده است.

خبر دادن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این هدیه یک ساله ۲۰۰ گیگابایتی از روز پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ برای لیست خبرنگاران ایرانسل فعال شده است.

لیست فوق اولین لیستی است که از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای ایرانسل ارسال شده است.

خبرنگاران ایرانسلی که این بسته هدیه را در حساب خود فعال کرده‌اند، می‌توانند پس از انقضای بسته، بسته‌های موجود در حساب‌های خود را که متوقف شده‌اند، با فعال‌سازی بسته هدیه روز خبرنگار با پیامک ۱ به ۳۱۴۱ دریافت کنند. . دریافت و استفاده مجدد

لازم به ذکر است که خدمات ارتباطی ایرانسل در سال ۱۳۸۳ به صورت سرمایه گذاری مشترک بین شرکت توسعه الکترونیک ایران (۵۱ درصد) و گروه MTN آفریقای جنوبی (۴۹ درصد) تأسیس شد.

ایرانسل در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعتی ایران در سال ۱۳۹۲ به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران انتخاب شد.

ایرانسل در ۱۵ آذر ۱۳۸۳ توانست مجوز اپراتور دوم تلفن همراه را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کند.

ایرانسل برخی از خدمات خود را برای مخاطبانش تشریح کرد.

سریعترین شبکه

با سریع‌ترین اینترنت همراه در کشور، می‌توانید در هر زمان با دنیا ارتباط برقرار کنید، از اخبار و رویدادهای روز مطلع شوید، صفحات مجازی وب‌سایت‌ها را بخوانید و کارها را آسان‌تر، سریع‌تر و بهتر انجام دهید.

طیف وسیعی را پوشش می دهد

هرجا که هستید، در خانه یا محل کار، در شهرتان یا در سفر، در خیابان یا جاده… شما در دنیای ایرانسل هستید. هر کجا که هستید با گسترده ترین پوشش و آنتن دهی در کشور در کنار شما هستیم.

پشتیبانی

هدف ما ارائه بهترین پشتیبانی ممکن برای شماست. ما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده خدمت رسانی به شما هستیم. کمک به شما افتخار ماست.

اخبار ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

ایرانی ها نگران چه هستند؟
اینجا را ببین