بهترین برندهای فیلتر خودروی اورجینال موجود در بازار را بشناسید


فیلتر خودرو قطعه ای است که در عملکرد و سلامت خودرو نقش موثری دارد و به همین دلیل در سرویس های دوره ای به عملکرد آنها توجه می شود.

به گزارش کماپرس به نقل از بهران فیلتر، انواع فیلترهای خودرو در مقطعی نیاز به تعویض دارند و بی توجهی به این موضوع می تواند مشکلات زیادی را در خودرو ایجاد کند. ضمناً خرید فیلترهای مناسب و اورجینال شرط کارکرد صحیح دستگاه است و این نوع محصولات باید در فروشگاه ها خریداری شوند. بحران فیلتر خرید

به گزارش کاماپرس، فیلتر مدل خاصی نیست و به انواع مختلفی تقسیم می شود. خودروها معمولا دارای سه نوع فیلتر هوا، روغن و سوخت هستند. همانطور که از نام آنها پیداست، هر قسمت دارای یک عملکرد فیلتر منحصر به فرد است، به طوری که هوا، سوخت و روغن تمیز و بدون آلودگی به داخل خودرو جریان می یابد و عملکرد روان انواع خودروهای سبک و سنگین را تضمین می کند.

عملکرد فیلتر هوا چیست؟

فیلتر هوا یکی از انواع فیلترهای مهم است که ذرات هوای کثیف وارد شده به موتور را جذب کرده و هوای تمیز را به این قسمت اصلی خودرو می رساند. فیلتر هوا علاوه بر جذب آلودگی، وظیفه کنترل هوای ورودی به موتور را نیز بر عهده دارد.

در بخش بعدی، برخی از بهترین انواع فیلتر هوای فضای باز به خوانندگان ما معرفی خواهند شد

شرکت فیلتر ما

یکی از قدرتمندترین فیلترهای دنیا قضاوت می کنیم نامگذاری شده برای ارائه طیف گسترده ای از کیفیت ۱۰۰٪ مطابق با OE. همه فیلترهای ما به خوبی کار می کنند و خدمات عالی را با قیمت قطعات بسیار خوب به بازار جهانی ارائه می دهیم. این نوع فیلتر ۹۸ درصد از ناوگان خودروهای اروپا را پوشش می دهد. این نوع فیلتر بیش از ۹۰۰۰۰ خودرو و ۷۰۰۰ المان را برای خودروهای سراسر جهان پوشش می دهد.

فیلتر دونالدسون

شرکت دونالدسون یکی از گروه های شناخته شده در زمینه تولید فیلتر می باشد. این شرکت برای اکثر ماشین آلات معدنی، ساختمانی و راهسازی فیلتر طراحی و تولید می کند. این گروه دارای ۳۲ کارخانه در سراسر جهان است و انواع فیلتر هوا، سوخت و روغن را با استفاده از آخرین اطلاعات و نوآوری تولید می کند. دونالدسون سالانه ۶.۴۰ میلیون دلار برای تحقیق و توسعه در صنعت فیلتر هوا پرداخت می کند. به گفته کاربران، محصولات این شرکت قیمت مناسبی دارند.

فیلتر ساکورا

فیلتر ساکورا این قطعه یک برند شناخته شده در صنعت برای تولید انواع فیلتر می باشد. محصولات کارخانه ساکورا تخصصی بوده و مهندسین کارخانه با توجه به برند و ظرفیت و نوع موتور اقدام به طراحی فیلتر خودرو می نمایند. در واقع مهندسین این کارخانه به مواد مورد استفاده در ساخت فیلتر، ضخامت، مساحت و … بستگی دارند. برخی دیگر بر تامین انواع نیازهای خودرو تمرکز می کنند. شعار “ساکورا هرگز تعمیم نمی دهد” برای چندین سال متوالی رضایت مشتریان را جلب کرده و جوایز مختلفی را کسب کرده است.

فیلتر هوا کاماپرس

فیلتر نمک

برای اطمینان فیلتر نمک استفاده از این شعار شرکت شور است. این مجموعه از فیلترها از جمله فیلتر هوا به دلیل قیمت پایین و خدمات پس از فروش از جایگاه خوبی در بازار جهانی برخوردار است. این شرکت خدمات ویژه ای در رابطه با فیلترها ارائه می دهد.

خرید انواع فیلتر روغن

شرکت بهران فیلتر شرکت بخش خصوصی از سال ۱۳۷۲ در زمینه تولید انواع فیلتر خودروهای سبک و سنگین، کارخانجات و نیروگاه ها فعالیت دارد. بهران توس به عنوان یکی از زیر مجموعه های فیلتر بهران شناخته می شود. این شرکت در زمینه تولید انواع فیلترهای باکیفیت با قیمت مناسب فعال بوده و قادر به ارائه محصولاتی مناسب برای صنایع خودروسازی، شیمیایی، نفت و نیروگاه می باشد. شرکت های بزرگ دولتی مانند سایپا، ایران خودرو، ارس خودرو، مادره خودرو، مزدا یدک، تیراج دیزل، سایپا یدک و شرکت های اتوبوسرانی مانند مشهد، اصفهان، بندرعباس، تبریز و تهران با این امر همکاری و از محصولات خود استفاده می کنند. گروه

انتهای پیام

مربوط به: بحران فیلتر

برای دسترسی سریعتر: