بهتر از ساعت های معقول همراه خود نمایشگر همه وقت روشن


ساعت های معقول بخشی اجتناب کرده اند اقامت درست در این لحظه ما هستند. خواه یا نه به همان اندازه به فعلی به این در نظر گرفته شده کرده اید کدام ممکن است تعدادی از بار ساعت شخصی را تماشا می کنید؟ ویژه به ویژه وقتی بازی می کنید، می خواهید بدانید تعدادی از ساعت بازی می کنید. متوجه نیستید کدام ممکن است عمر باتری ساعت همراه خود هر ضربه روی مانیتور کاهش می‌یابد، با این حال اینکه بتوانید همه وقت مانیتور را روشن کنید، اشکال را رفع می‌تنبل، {نیازی نیست} هر بار روی صفحه ضربه بزنید. از مانیتور با بیرون کوچکترین ردیابی ای واقعاً کار می کند. برای کسانی که هم جستجو در ساعت معقول همراه خود مانیتور همه وقت روشن هستید، در همین جا لیستی اجتناب کرده اند ساعت های معقول موجود است.

۱. Amazfit GTS 2

ساعت معقول Amazfit GTS2 دارای مانیتور همه وقت روشن است. خوانایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوانایی عکسها {در این} ساعت انصافاً مشخص است، اجتناب کرده اند طرفی مانیتور ۱.۶۵ اینچی این ساعت اجتناب کرده اند فناوری آمولد کمک می کند. آمازفیت GTS 2 علاوه بر این به سنسورهای بهزیستی برای ادغام کردن نمایشگر ضربان روده ها، شتاب سنج، قله سنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنسور Spo2 مجهز شده است. متعاقباً می توانید به سادگی اجتناب کرده اند وضعیت سلامت جسمانی شخصی آگاه شوید. مهمترین مشخصه Amazfit GTS 2 عمر باتری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوام . از این ساعت به همان اندازه ۱۴ ساعت نیازی به هزینه مجدد ندارد. به همان اندازه ۲ هفته به ساعت خواهید کرد قدرت می دهد. این مشخصه برای {افرادی که} اجتناب کرده اند تمرینات ساعت استفاده می کنند صحیح است از می توانند تمرینات بیشتری را انجام دهند. Amazfit GTS 2 دارای ۷۰ حالت ورزشی است.

۲. اپل واچ سری ۶

اپل واچ ها خوب احساس مجزا {در میان} ساعت های معقول رقیب دسترس در بازار هستند. قابلیت Always on Display اولین بار در اپل واچ سری ۵ راه اندازی شد شد. در سری ۶ نیز کشف شد تبدیل می شود. جدا از این، یادآور سایر مانکن های ساعت معقول، این ساعت دارای ECG، اکسیژن خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنسور نوری ضربان روده ها {است تا} بتوانید شرایط فیزیکی شخصی را به سادگی مدیریت کنید

مانیتور OLED رتینا یکی اجتناب کرده اند مشخصه های عالی این ساعت است از عکسها را همراه خود خوانایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استاندارد a فوق العاده ای حاضر می دهد. با توجه به باتری، خیالتان دستی باشد از عمر باتری در ساعت های اپل انصافاً مطمئن است، با این حال استفاده بیش از حد اجتناب کرده اند جامعه های LTE، GPS را انتخاب کنید و انتخاب کنید NFC باعث کاهش قابل ملاحظه هزینه باتری تبدیل می شود. اپل واچ سری ۶ اجتناب کرده اند هزینه فوری ویژه به ویژه هزینه مغناطیسی کمک می کند.

۳. Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Active 2 تمایز چندانی همراه خود مانکن زودتر شخصی ندارد. ظاهری باریکتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاصر دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سادگی روی مچ انگشت خواهید کرد قرار خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلا بافت خستگی نخواهید کرد علاوه بر این این ساعت مجهز به نمایشگر Super AMOLED است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند فناوری Always on Display کمک می کند. متعاقباً استاندارد عکسها انصافاً مشخص است. عمر باتری Active 2 برتر است. این ساعت علاوه بر این دارای ۳۹ حالت ورزشی اجتناب کرده اند جمله دویدن، پرسه زدن، دوچرخه رانندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شنا است. علاوه بر این این ساعت نیز یادآور مانکن های تولید دیگری دارای سرویس های بهداشتی می باشد. Active 2 ضربان روده ها، فشار، چرخه قاعدگی، خواب، کافئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب را اشاره می تنبل. همراه خود دادن داده ها خواب می توانید وضعیت خواب شخصی را مدیریت کنید، علاوه بر این می توانید داده ها درمورد به مسافت، زمان دویدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی را در حین دویدن روی مانیتور بیانیه کنید.

۴. Samsung Galaxy Watch 3

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند ساعت های جالب سامسونگ کدام ممکن است اجتناب کرده اند فناوری Always Display کمک می کند، گلکسی واچ ۳ به معنای واقعی کلمه هستند مدل افزایش یافته اکتیو ۲ است. با این حال به سختی با کیفیت حرفه ای تر اجتناب کرده اند اکتیو ۲ است را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی غول پیکر تری دارد، به علاوه عمر باتری آن اجتناب کرده اند اکتیو ۲ بیشتر است. مانیتور گلکسی واچ ۳ AMOLED است، متعاقباً عکسها اجتناب کرده اند خوانایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوانایی فوق العاده خوبی برخوردار هستند. این ساعت دارای مشخصه های مطابقت اندام زیادی نیز می باشد. این ورزش ها برای ادغام کردن دویدن، پرسه زدن، دوچرخه رانندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قایق رانندگی است.

گلکسی واچ ۳ دارای اشاره خودکار است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خواهید کرد می پرسد کدام ممکن است خواه یا نه تمرینی انجام داده اید هر دو خیر. از به طور مرتب ای برای تجزیه و تحلیل توقف طراحی شده است. شناخته شده به عنوان مثال، اگر هنگام تکل عکس اجتناب کرده اند خوب صحنه مکث کنید، ساعت معقول انصافاًً اجتناب کرده اند تنظیم آگاه خواهد بود.

کدام ساعت بهتر از استاندارد را دارد؟

{در این} لیست بهتر از ساعت های معقول همه وقت کشف نشده حاضر را اشاره کردن کرده ایم. با این حال اگر جستجو در مانکن‌های ساعت معقول بیشتری هستید، ممکن است وارد آن هستم ممکن است اجتناب کرده اند لیپک بازدید کردم می توانید مانکن های مختلف را تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزیابی کنید. این ساعت یکی اجتناب کرده اند معروف ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناسب ترین فروشگاه های اینترنتی محصولات دیجیتال است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانید همراه خود خیال دستی آن را خریداری کنید.