به منظور همکاری با بیمیتو ۱۵۰ هزار تومان تخفیف برای بیمه شخص ثالث در نظر گرفته می شود.


کسانی که قصد خرید بیمه شخص ثالث را دارند می توانند با استفاده از کد تخفیف ۱۵۰۰۰۰ تومانی برای بیمه تعاون اقدام کنند. سایت بیمیتو این تخفیف را ارائه می دهد.

اینستاگرام Camapress را دنبال کنید تا به سرعت اخبار داغ بازار بیمه را دریافت کنید. از جانب پایان درج کنید.

به گزارش کامپرس، کسانی که قصد خرید بیمه شخص ثالث از تعاونی را دارند می توانند نرخ بیمه و زیان های آن را استعلام کنند. افرادی که توسط تعاونی خدمات داده شده و یا بیمه نامه شخص ثالث از این شرکت بیمه خریداری کرده اند نیز می توانند نسبت به تمدید و تکمیل فرآیند اقدام کنند. هم اکنون کسانی که از بیمیتو بیمه شخص ثالث خریداری کرده اند می توانند با وارد کردن کد تخفیف این مجموعه نسبت به خرید بیمه نامه اقدام کنند. بیمه نامه به صورت رایگان در سراسر کشور ارسال می شود.

اخبار مرتبط را بخوانید:

واگذاری فعالیت های بیمه ای تعاونی ها

شرکت بیمه تعاونی برای ورود به بخش تعاون و ورود به بازار مالی طبق اصل ۴۴ قانون اساسی تشکیل می شود. این مجموعه سال هاست خدمات مختلفی از جمله بیمه بدنی، بیمه شخص ثالث، مسافرت های بین المللی، درمان و زندگی را ارائه می کند.

یونس مظلومی، مدیر عامل شرکت بیمه این تعاونی گفت: این شرکت تصمیم دارد نسبت به سال گذشته ۷۱ درصد کارمزد تولید را افزایش دهد.

بیمه تعاون در سال گذشته بسیار موفق بوده است. در سال ۱۴۰۰ نسبت بیمه تعاونی به توان مالی در ۱۳۷ تثبیت شد. بنابراین بیمه اتکایی تعاونی توانست در وهله اول سطح توانگری مالی را حفظ کند.

این شرکت دارای نماد «همکاری» در بورس است. فروش تشویقی تعاونی ها در فروردین ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۷ درصد افزایش داشته است. بیشترین سود هر سهم مربوط به بخش بیمه اجباری شخص ثالث بوده که ۲۵ میلیارد و ۳۹۴ میلیون تومان اعلام شده است.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: بیمه تعاونبیمیتو

برای دسترسی سریعتر: