به گزارش خبرگزاری مهر، تعداد کشته شدگان بمباران غزه ۴۸ نفر و ۱۷ کودک فلسطینی است. اخبار ایران و جهانبه گزارش مهر نیوز به نقل از آسوشیتدپرس، پس از مرگ یک دختر ۱۱ ساله.لیان یک شاعردر جنگ سه روز اخیر یک فلسطینی دیگر در بمباران سرزمین های فلسطین توسط جنگنده های رژیم صهیونیستی مجروح شد و تعداد فلسطینی های کشته شده در این درگیری ها به ۴۸ نفر رسید.

همچنین در مجموع بیش از ۳۰۰ فلسطینی در حملات اخیر رژیم صهیونیستی در سه روز گذشته جنگ مجروح شدند.

با گواهینامه ها لیان یک شاعریک کودک فلسطینی ساکن خان یونس به دلیل جراحات شدید ناشی از تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه در بیمارستان بستری است. مقاصدتعداد کودکان کشته شده در این درگیری ها به ۱۷ نفر رسید. عسل یک شاعریکی از بستگان این کودک گفت که او زمان در جریان حمله غافلگیرانه صهیونیست ها این پهپاد به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

دو کودک متفاوت از غزه نایف بازگشت ۱۴ ساله، محمد ابوکتیفه دختر ۸ ساله ای در بخش مراقبت های ویژه بستری است.

منابع فلسطینی نیز روز پنجشنبه گفتند دادگاه نظامیپیشنهادرژیم صهیونیستی تشکیل جلسه داد و دستگیر شدبسام السعدییکی از رهبران جهاد اسلامی فلسطین را ۶ روز دیگر تمدید کرد.

این خبر در حالی منتشر می شود که انجمن اسرای فلسطینی گزارش می دهدبا آیندهحال خلیل را اعلام کرد درآمد“اسیر فلسطینی در زندان”راملاین اقدام نامناسب است و رژیم اشغالگر از ارائه هرگونه اطلاعات واقعی در مورد وی خودداری می‌کند و این امر موجب نارضایتی سایر اسرای فلسطینی در زندان می‌شود. رامل دنبال کرد

منابع فلسطینی همچنین از بازداشت ۱۵ فلسطینی از مناطق مختلف کرانه باختری رود بیت توسط رژیم صهیونیستی خبر دادند. گوشترام الله، جنین و طول جغرافیایی گزارش شده است.