بورس امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ / نوری در سمت منفی بازار سهام


شاخص کل بورس اوراق بهادار امروز با ۱۷۷۰ واحد کاهش نسبت به روز گذشته به رقم ۱۵۴۵۹۶۷ واحد رسید. شاخص کل هم وزن با ۱۸۰ واحد افزایش نسبت به دیروز به رقم ۴۲۵ هزار و ۳۶۳ واحد رسید.

اینستاگرام Comapress را برای به روز رسانی سریع در بازار سهام دنبال کنید. از جانب پایان درج کنید.

به گزارش کاماپرس، امروز نمادهای «نوری»، «میدکو» و «شپنا» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. امروز ارزش کل معاملات بورس به ۶۸۴ میلیارد کاهش یافته است. بهای خالص واگذاری مالک قانونی به بازار واقعی برای چهارمین روز متوالی منفی شد و ۴۵۹ میلیارد تن پول واقعی از بورس خارج شد. بیشترین خروجی امروز مربوط به سهام بانک ملت وبملت بود که از تغییر ۱۲۸ میلیارد تنی خبر داد. پس از وبملت، نمادهای «نوری» و «شپنا» بیشترین تأثیر را بر شاخص کل بورس داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

بازار سهام در یک ماه گذشته حال و هوای خوبی داشت، اما به نظر می رسد نوسانات و عدم اطمینان بازار را در دو هفته گذشته تحت الشعاع قرار داده است. نوسانات شاخص کل بازار سهام ناشی از موضوعات مختلفی از جمله تحریم های جدید علیه ایران، بیانیه وزارت خارجه آمریکا، دخالت در این بخش و مهمتر از همه، نرخ ارز نیم دلاری و شکاف بازار آزاد بوده است. . مجموعه این عوامل باز هم سرمایه گذاران را دلسرد می کند.

اطلاعات کلی:

علامت سمگا را بشناسید

سمگا نماد سهام گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی است که برای اولین بار به فرابورس معرفی شد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم ۸ هزار و ۴۰ میلیارد است. صندوق سرمایه گذاری خصوصی گروه گردشگری ایرانیان، صندوق سرمایه گذاری بانک گردشگری و شرکت سهامی خاص آرمان جامد سهامداران اصلی این نماد هستند.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: سهام

برای دسترسی سریعتر: