بورس ۱۲ ژوئیه ۱۴۰۱/ همه شاخص ها بهبود یافتند


شاخص کل بورس در نهایت برای چند روز متوالی رشد کرد و با ۱۳۴۶ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به رقم ۱۵۰۲۹۷۹ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۱۱۵۹ واحد افزایش نسبت به دیروز به عدد ۴۱۸۳۶۲ رسید.

اینستاگرام Kamapress را دنبال کنید تا اخبار داغ بورس را سریعتر دریافت کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپپرس، نمادهای «فارس»، «بافجار» و «نوری» بیشترین تاثیر مثبت را در شاخص کل امروز داشتند. حجم معاملات کل بورس امروز به ۶ هزار و ۳۹۵ میلیارد تومان کاهش یافت. امروزه انتقال مالکیت قانونی به بازار واقعی منجر به زیان خالص شده و پول از صنعت خارج شده است. بیشترین خروج پول واقعی مربوط به سهام شرکت بیمه پاسارگاد بپس بوده و ارزش انتقال مالکیت واقعی به مالکیت قانونی ۲۶ میلیارد تومان اعلام شده است. پس از آن نمادهای «هاگستار» و «وبملت» بیشترین پول واقعی را به خود اختصاص دادند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

در حال حاضر وضعیت در بخش اقتصادی و بورس بیش از هر زمان دیگری پیچیده شده است. در حال حاضر بازار سهام دارای ریسک های زیادی است که به راحتی قابل حل نیست. آخرین و مهمترین ریسک مربوط به مذاکرات برجام و توافق هسته ای است. مشخص نیست این موضوع در چه مرحله ای است و تا زمانی که این موضوع مشخص نشود نمی توان با قاطعیت در مورد وضعیت بورس اظهار نظر کرد.

اطلاعات کلی:

اطلاعات مربوط به نمادهای پرداخت

ژتون پرداخت متعلق به شرکت پرداخت ملت است که در بازار دوم بورس عرضه می شود. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۷۲۰۰ میلیارد تومان می رسد. شرکت چاپ بانک ملت، ساختمان بانک ملت، مشارکت بهساز ملت، سرمایه گذاری توسعه معین ملت، شرکت سهامی یام و گروه فناوری های هوشمند بهسازان فردا سهامداران پرداخت کننده هستند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: