بورس ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ / پول واقعی دوباره از بورس خارج می شود


امروز شاخص بورس ۱۲۸۶ واحد رشد کرد و به رقم یک میلیون و ۵۴۷ هزار واحد رسید اما اکثر نمادهای بورس قرمز بودند. شاخص هم وزن نیز با ۱۲۸۶ واحد افزایش نسبت به دیروز به ۴۲۶۵۸۴ واحد رسید.

اینستاگرام Comapress را برای به روز رسانی سریع در بازار سهام دنبال کنید. از جانب پایان درج کنید.

به گزارش کاماپرس، امروز شخصیت های «حکشتی»، «خودرو» و «هوسپا» بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. امروز کل معاملات بورس به ۱۳۱۷۰۷ میلیارد رسیده است. امروز قیمت خالص انتقال مالک قانونی به بازار واقعی دوباره منفی شده و ۲۹۲ میلیارد تن پول واقعی از بورس خارج شده است. بیشترین خروج پول واقعی به دلیل سهام تفارس، یک شرکت تامین مالی خلیج فارس بود. پس از آن نماد «شتر» و «خانواده» بیشترین خروج پول واقعی را احساس کرد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

به گزارش خبرگزاری مهر، بازار امروز بار دیگر شاهد تحریک علائم حیاتی بود که در قالب نامه ها و اشاره های متعدد رئیس سازمان خصوصی سازی در قالب گفتار درمانی رخ داد. امروز رئیس سازمان خصوصی سازی به دنبال پیشنهاد دولت برای بلوکه شدن سهام خودرو بود. به نظر می رسد بازار به نقدینگی اساسی و پول واقعی نیاز دارد و در صورت تقویت نشدن این بخش، حجم و قیمت معاملات سهام کمتر از قبل می شود.

اطلاعات کلی:

از درصد پتروشیمی زاگرس مطلع شوید

سهام زاگرس در بازار دوم زاگرس متعلق به شرکت پتروشیمی زاگرس است. ارزش بازار سهام در حال حاضر ۳۲.۱۶۰ میلیارد تن است. در حال حاضر شرکت های نفت، گروه توسعه گاز پریان، SOE، پتروشیمی تابان فردا، SOE، گروه صنایع شیمیایی پوشینک و شرکت سهامی خاص اکثریت سهام زاگرس را در اختیار دارند.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: سهام

برای دسترسی سریعتر: