بیانیه شورای هماهنگی روز اعتراض اسلامی/تبلیغات اسلامی به ما یادآوری می کند که شکوه دروغین ارتش صهیونیستی شکست خورده است.


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت ۲۳ مرداد روز اعتراض اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه شورای تنظیم مقررات تبلیغات اسلامی به شرح زیر است.

“به نام خدا”

«روز مقاومت اسلامی» نقطه عطفی جاودانه در تاریخ شکست بزرگ و ذلت بار رژیم غاصب صهیونیستی در مقابل جبهه مقاومت است. ۲۲ جولای ۲۰۱۵ یادآور تهاجم همه جانبه ارتش رژیم صهیونیستی به لبنان از زمین و هوا بود که خسارات هنگفتی به مردم لبنان وارد کرد. مظلومان منطقه و همه آزادگان و آزادی خواهان جهان شیرین شده اند.

جبهه مقاومت اسلامی پس از بیش از ۷۰ سال وحشیگری، تجاوز و اشغال آشکار علیه فلسطینیان مظلوم، ضربه ای ماندگار به رژیم وحشی و کودک کش فلسطین وارد کرد. به اسطوره شکست پایان داد، ناگزیر بودن این رژیم موقت، طعم تلخ شکست مفتضحانه را بر این قاتلان کودکان تحمیل کرد.

مقام معظم رهبری «مدازله العالی» در بیانات بسیاری به درستی دوران ضرب و شتم را توصیف کرده اند و امروز شاهدیم که فلسطینی ها با مقاومت شجاعانه خود نشان داده اند که هر یک از گروه های مقاومت می توانند به تنهایی پیروز شوند. درس عبرتی برای دشمن و دیگر ستمگران باشد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در روزی که ارتش جعلی اسرائیل در مقابل نهضت مقاومت اسلامی تا بن دندان درهم شکسته شد، نفرت و خشم مقدس انقلابی خود را از صهیونیست ها ابراز کرد و یاد و خاطره شهدای گرانقدر جبهه مقاومت به ویژه شهید عماد مغنی ​​و شهید را گرامی داشت. سردار، رزمندگان عالی رتبه خط مقدم مقاومت، حاج حسین حمدانی، سید شهدا، سربازان و فرماندهان قلب ولایت، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ابوالمهدی المهندس. تأکید شد که حفظ «وحدت و وفاق ملی» و توجه به حساسیت‌های منحصر به فرد و خاص دوران کنونی تاریخ انقلاب اسلامی، بی‌تردید ضروری است. وکیل”.

تنها راه حل مشکل فلسطین ادامه انتفاضه، مقاومت در برابر سلطه و استکبار جهانی به رهبری شیطان بزرگ آمریکا، رد مطلق هرگونه سازش و تسلیم تا ریشه کن شدن سرطان است. فلسطینیان آزاد را از اسرائیل و سراسر جهان بازگردانید و رفراندوم برگزار کنید. تضمین آینده ای فراگیر و آزاد برای این کشور از طریق اجرای استراتژی «تمام فلسطین توسط همه مردم فلسطین».

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

انتهای پیام/
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید